13 שוהים בלתי חוקיים נתפסו בדירה בקריית גת - שלושה נכלאו - 0404
13 שוהים בלתי חוקיים נתפסו בדירה בקריית גת – שלושה נכלאו דוברות המשטרה

13 שוהים בלתי חוקיים נתפסו בדירה בקריית גת – שלושה נכלאו

שוטרי הסיור הגיעו יחד עם יחידת הפיקול העירוני בקריית גת לדירה ברחוב נפתלי בעקבות דיווח על דירה ובה מספר אנשים חשודים. בבדיקת הדירה אותרו 13 חשודים בשהייה בלתי חוקית במקום. החשודים הועברו לחקירה בתחנת המשטרה שלאחריה שלושה מתוכם נכלאו. היום (ג׳) תבקש המשטרה להאריך את מעצרם בבית המשפט.

מזה מספר חודשים פועל מודל "שיפוט מהיר" על ידי יחידות משטרת ישראל בגזרת העיר קריית גת, יחד עם לוחמי מג"ב ובסיוע חטיבת התביעות במשטרה, מודל שנועד להעמיד לדין תוך 14 ימים את מסיעי השב"ח, מעסיקיהם ומלינים, אותם אלו המסייעים לשוהים הבלתי חוקיים להיכנס ארצה ואף מאפשרים להם להתפרנס בתוך שטחי מדינת ישראל תוך הגברת הסיכונים כפי שצוינו לעיל, פלילי ופח"עי. מטרת המודל הנה בראש ובראשונה לעלות את תחושת ביטחון התושבים ולהילחם בהשלכות הביטחוניות והפליליות של התופעה.

במשטרה ובחטיבת התביעות בחרו לנקוט ביד נוקשה זאת למען ביטחון הציבור, וכראייה לכך, העמדתם לדין של אותם מסיעים גם אם אין באמתחתם רישום פלילי.

מהמשטרה נמסר: "מדיניות זו של מעצר והגשת כתב אישום תוך נקיטת צעדים פליליים מידיים ללא פשרות, נועדה על מנת להגן על הציבור ולהגביר את תחושת ביטחונו".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]