נתניהו: שגרירויות נוספות יעלו לירושלים - 0404
נתניהו: שגרירויות נוספות יעלו לירושלים 0404

נתניהו: שגרירויות נוספות יעלו לירושלים

ראש הממשלה בנימין נתניהו אמר בפתח ישיבת סיעת הליכוד כי שגרירויות נוספות יעשו את דרכן לירושלים.

נתניהו: ״אני בא עכשיו מפגישה עם ידיד גדול של ישראל, נשיא פרגאווי הוראסיו קארטס. קודם לכן פתחנו את שגרירות פרגאווי בירושלים, אחרי גואטמלה ואחרי מדינה נוספת – ארה״ב – עם ההחלטה ההיסטורית של הנשיא טראמפ שהיא באמת פותחת את השערים. אני כבר מבטיח לכם: עוד בדרך.

המדיניות שלנו וההצלחות שלנו אינן מבוססות על חולשה. הן אינן מבוססות על ויתורים שיסכנו אותנו. הן מבוססות על שני דברים הפוכים לגמרי: קודם כל על העמידה על ערכי הנצח של עם ישראל והדבר השני טיפוח העוצמה, העוצמה הכלכלית, העוצמה הטכנולוגית שלנו, העוצמה המודיעינית שלנו – אלה יוצרות את העוצמה המדינית שלנו. וזה לא מובן מאליו משום שבמשך שנים בעצם טיפחו השקפה הפוכה, שאם רק נחליש את עצמנו, אם רק נרכין את ראשנו ואם רק נהיה נחמדים, אז נזכה לשלוש דקות של חמלה. ואנחנו יודעים מה קורה אחר כך.

אנחנו מטפחים את העוצמה תוך כדי אמון עמוק בזכויות שלנו בארצנו וגם בנכונות שלנו לעשות שלום עם שכנינו, עם אלה מהם שבאמת רוצים לעשות שלום איתנו. אני חושב שזה מה שמייחד את המדיניות של הליכוד ואני רוצה להודות לכם על התמיכה העקבית במדיניות הזאת. זהו יום גדול מסיבה נוספת למדינת ישראל. היום הכנסת העבירה דבר שנאבקנו עליו הרבה מאוד שנים. יש לו משמעות עצומה מבחינת מדיניות הבנייה במדינת ישראל. עד עכשיו היינו פה במערב הפרוע, הייתה בנייה בלתי חוקית בהיקפים גדולים מאוד ללא שום מחיר. היום הכנסת קבעה קנסות כבדים לבנייה בלתי חוקית. זה יום חשוב מאוד למדינת ישראל ולכל אזרחי ישראל״.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]