התקשר למשטרה ודיווח על חזיר שעוקב אחריו - השוטרים: "היינו בטוחים שהוא שיכור" - 0404
התקשר למשטרה ודיווח על חזיר שעוקב אחריו – השוטרים: 0404

התקשר למשטרה ודיווח על חזיר שעוקב אחריו – השוטרים: "היינו בטוחים שהוא שיכור"

קציני המשטרה היו בטוחים שהאדם שהתקשר ודיווח על חזיר שעוקב אחריו ברחוב היה שיכור אך לאחר בדיקה התברר כי הוא סיפר את האמת והיה "מפוכח לחלוטין".

קציני משטרת צפון ריג'ג'וויל שבאוהיו קיבלו שיחת טלפון מוזרה באזור השעה 5:30 לפנות בוקר מאיש שטען כי חזיר הולך בעקבותיו בזמן שהוא הולך לביתו מתחנת הרכבת אמטראק באליריה, הנמצאת במרחק של כ-30 קילומטרים מקליבלנד. האדם הוסיף ואמר כי הוא "לא יודע מה לעשות".

השוטרים היו ספקנים לגבי אמינות דבריו של האדם וחשבו שהוא שיכור ובדרך חזרה לביתו מהבר. לאחר שהגיעו למקום התברר כי הם טעו וכי האדם דובר אמת – לא רק שהוא לא היה שיכור, אלא שבאמת חזיר הלך בעקבותיו. כן, חזיר.

אחד השוטרים הצליח להכניס את החזיר לניידת והסיע אותו לבית אומנה לכלבים, שם שמרו עליו עד שעות הבוקר ולאחר מכן הוחזר לבעליו.

המשטרה הייתה אמורה ללמוד את הלקח לאחר שבשנת 2005 דווח על קנגורו שברח מגן החיות ויצא לשוטט ברחבי העיר. גם במקרה זה השוטרים לא האמינו לדיווחים ולאחר בדיקה התבררה להם טעותם. (בתמונה: חזיר בר בחיפה, ארכיון).

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]