משרד החוץ: ״הצביעות שולטת באו״ם - ישראל תמשיך להגן על עצמה״ - 0404
משרד החוץ: ״הצביעות שולטת באו״ם – ישראל תמשיך להגן על עצמה״ משרד החוץ

משרד החוץ: ״הצביעות שולטת באו״ם – ישראל תמשיך להגן על עצמה״

משרד החוץ בירושלים פרסם אחר הצהריים (שישי) הודעה חריפה בעקבות ההחלטה של מועצת זכויות האדם של האו"ם לפתוח בחקירה לבדיקת הנסיבות שהובילו את כוחותינו לחסל כ-60 מתפרעים ביום שני האחרון בגבול רצועת עזה בהם לפחות 50 מחבלי חמאס.

בהודעת משרד החוץ נאמר כי "ישראל דוחה לחלוטין את החלטת מועצת זכויות אדם, שהוכיחה שוב שהיא גוף בעל רוב אנטי ישראלי אוטומטי בה שולטים הצביעות והאבסורד. תוצאות ועדת החקירה עליה החליטה המועצה ידועות מראש והוכתבו בנוסח ההחלטה עצמה. ברור לכל שהמטרה של המועצה איננה חקר האמת אלא  פגיעה בזכותה של ישראל להגנה עצמית ודמוניזציה ייחודית למדינה היהודית".

"פעם אחר פעם המועצה מתעלמת מפגיעות אמיתיות בזכויות אדם בעולם. במקום זאת היא בוחרת לתקוף את הדמוקרטיה היחידה במזה"ת ומקבלת יותר החלטות נגד ישראל מאשר נגד כל מדינות העולם גם יחד".

"ישראל דוחה בתוקף כל טענה לפיה כוחות הביטחון שלה פועלים באופן לא חוקי בעת מילוי משימתם להגן על גבולות ישראל ואזרחיה. ישראל פועלת באופן חוקי ונכון בהגנה על ריבונותה ומניעת הסתערות המונית על גבולה במטרה להרוג ישראלים ולבצע פיגועי טרור, והכול בהובלת ארגון הטרור חמאס".

לסיום נמסר ממשרד החוץ כי "ישראל תמשיך להגן על עצמה ועל אזרחיה מול טרור וגופים בינ"ל שמנסים לפגוע בזכותה להגן על עצמה מפני הטרור".

מוקדם יותר אמרה בנושא שרת המשפטים, איילת שקד, כי "מועצת זכויות האדם של האו"ם היא הכל חוץ מזכויות אדם. היא צבועה, מעודדת טרור, תומכת באיסלאם הקיצוני ביותר. זכויות אדם לא מזיזות לה".

מבזקיםלכל המבזקים

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]