״התקווה״ מול תומכי הטרור: צפו בסטודנטית שהבהירה לערבים היכן הם חיים - 0404
צילום: בוריס ג'יימס אמינוב

״התקווה״ מול תומכי הטרור: צפו בסטודנטית שהבהירה לערבים היכן הם חיים

שפויה אחת מול עשרות הזויים במכללה בית ברל. 

עשרות סטודנטים ממכללת בית ברל עמדו אחר הצהריים (חמישי), במעגל הזדהות לזכר עשרות המחבלים שכוחותינו חיסלו בעזה. סטודנטית אחת הבהירה להם היכן הם חיים כשנעמדה באמצע המעגל ההזוי ושרה את התקווה. 

כזכור, אתמול פורסם לראשונה בחדשות 0404 כי במיצג "אומנותי" במכללת בצלאל, העלו תצוגה הזויה ומרתיחה לזכר עשרות המחבלים.

מהמכללה האקדמית בית ברל נמסר בתגובה: "המכללה האקדמית בית ברל מורכבת מפסיפס אנושי עם ריבוי דעות. אנו מאמינים שחשוב להשמיע דעות לכאן או לכאן, גם כאשר עמדות האחר נתפסות ע"י חלק מאיתנו כשגויות. חופש המחשבה והביטוי, הכולל גם את חופש ההפגנה הוא עיקרון יסוד בחברה הדמוקרטית".

מאגודת הסטודנטים נמסר: "אגודת הסטודנטים של המכללה האקדמית בית ברל מצרה על המצב ההזוי והבזוי שבו מנצלים את המרחב הציבורי והאקדמי לצורכי פוליטיקה ותמיכה בארגוני טרור. כל פעולה למען הפרט, ולצרכים הומניטרים תתקבל על ידינו בברכה, כל עוד אינה פוגעת בכבודה של המדינה, בבטחונה ובמעמדה בעולם.

במקום שבו מתחברים לבבות למען צרכים אקדמים בין יהודים למוסלמים, בין חרדים לחילונים ובין שמאל וימין אין מקום לפעילויות מפלגות ומשסעות. ובהזדמנות זו נאחל לכל הסטודנטים והסטודנטיות רמאדן כרים וחג שבועות שמח".

(צילום: בוריס ג'יימס אמינוב, 0404)

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]