פעילי "אם תרצו" הפגינו כנגד הפגנת ה"נכבה" של אוניברסיטת ת"א: "מפגן אנטי ישראלי לשכתוב ההיסטוריה" - 0404
צילום: מתניה ארד

פעילי "אם תרצו" הפגינו כנגד הפגנת ה"נכבה" של אוניברסיטת ת"א: "מפגן אנטי ישראלי לשכתוב ההיסטוריה"

עשרות סטודנטים מהתאים הערביים מלווים בפעילי שמאל קיצוני, קיימו היום (ב') באוניברסיטת תל אביב, טקס זיכרון ליום ה"נכבה" המציין את תבוסת הערבים במלחמת העצמאות. מולם, עשרות פעילי "אם תרצו" מכל חלקי הארץ, יחד עם נכי צה"ל, התייצבו ומחו על עצם קיומו של הטקס באוניברסיטה.

במקביל חילקו פעילי "אם תרצו" עשרות דגלי ישראל וחוברות "נכבה חרטא" החושפת את האמת סביב הנרטיב המסולף של "הנכבה", מסירה את המסך מעל הבלוף של "הנכבה" וסוקרת את העובדות שהלכו ונשכחו.

יו"ר תנועת אם תרצו, מתן פלג: "מטרתם של ארגוני השמאל הרדיקלי היא ליצור בקרב החברה הישראלית נקיפות מצפון על ניצחוננו במלחמת העצמאות. מול מפגן הצביעות האנטי ישראלי הזה לשכתוב ההיסטוריה, בו השתתפו גם ח"כים מהרשימה המשותפת, עמדנו יחד, כדי להפגין גאווה ישראלית ואמונה בצדקת הדרך. אין לנו את המותרות להשאיר את התעמולה האנטי ישראלית, זו הבינלאומית וזו השתולה מבפנים במימון פוליטי זר, ללא כל מענה. אנו נמשיך להיאבק בכל הכלים העומדים לרשותנו בתופעה, ללא מורא ומתוך תחושת אחריות גדולה".

לירן ברוך, יו"ר פורום נכי צה"ל למען בטחון ישראל, שהשתתף גם הוא בהפגנה אמר כי, "אני פשוט לא מצליח להבין איך אוניברסיטת ת"א נותנת במה לשקר בתוככי מוסד הלימודים. האם ראשי המוסד חושבים שהקמת ישראל המפעל הציוני הוא אסון?! בתור לוחמים שנפצעו על הגנת המדינה ועל כל החללים שנפלו על תקומת ישראל, זה שהאוניברסיטה נותנת במה לשמאל רדיקלי ולתאים ערביים קיצוניים לבכות על הקמת מדינת ישראל היא אבסורדית. כל אדם בר דעת מבין שאיזכור הנכבה השקרית יביא לנרטיב שיחרב חלילה את מדינת ישראל וימנע את השלום". (צילום: מתניה ארד).

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]