טרור קשה בירושלים: עשרות בקבוקי תבערה, נזקים לכלי רכב ובתים מאבנים וזיקוקין, שוטר ואזרח נפצעו - 0404
טרור קשה בירושלים: עשרות בקבוקי תבערה, נזקים לכלי רכב ובתים מאבנים וזיקוקין, שוטר ואזרח נפצעו

טרור קשה בירושלים: עשרות בקבוקי תבערה, נזקים לכלי רכב ובתים מאבנים וזיקוקין, שוטר ואזרח נפצעו

אין טרור בירושלים בירתנו? ספרו את זה למחבלים שממשיכים בניסיונות הרצח מידי לילה: מתפרעים, יורים זיקוקין, משליכים בקבוקי תבערה לעבר בתי יהודים, פוצעים שוטרים וגורמים נזק קבוע בעיר הקודש.

בלילה האחרון התמודדו כוחותינו התמודדו עם מחבלים ערבים רבים שהתפרעו במספר מוקדים בבירה בהם: א-טור, ראס אל עמוד, עיסאוויה וכפר השילוח (סילוואן) שם – ירו ערבים זיקוקין לעבר רכב אבטחה והשליכו לא פחות מ-22 בקבוקי תבערה לעבר רכב אבטחה נוסף ובית יהודי סמוך. כתוצאה מניסיון הרצח, רסיס של בקבוק תבערה פגע בעינו של שוטר אשר פונה לבית החולים הדסה עין כרם, כשהוא סובל מפציעה קלה.

במוקד נוסף, מפגעים ערבים השליכו אבנים לעבר כוחותינו, שני כלי רכב ניזוקו – כוחותינו השתמשו באמצעים להרחקתם.

עוד אתמול בוצעו פיגועים נוספים בירושלים ובהם: אבנים הושלכו לעבר כוחותינו בדרך שכם, מפגע ערבי נעצר ונלקח לחקירה. אוטובוס "מטה בנימין" נרגם באבנים ושמשותיו נופצו בשכונת א-טור גם שם, באורח נס, לא היו נפגעים בקרב אחינו. יהודי נפצע באורח קל בידו לאחר שערבי ירה לעברו זיקוק, בעת שיצא מביתו בעומריה, כוחותינו ביצעו סריקות לאיתורו, אך הוא נמלט.

אבנים הושלכו גם לעבר אוטובוס פרטי אשר חלף סמוך לשכונת וואדי גו'ז בבירה, שמשותיו נופצו ובאורח נס בלבד – לא היו נפגעים בקרב יושבי האוטובוס.

חגיגת הטרור נמשכה גם הבוקר (שני) לאחר שערבים השליכו אבנים לעבר כוח אבטחה בעיר דוד שביצע סיור בכפר השילוח.

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]