מועצה אזורית אשכול לתושבים: השבוע הקרוב צפויים אירועים ביטחוניים - צה''ל ערוך להכלתם - 0404
מועצה אזורית אשכול לתושבים: השבוע הקרוב צפויים אירועים ביטחוניים – צה רפאל חיון, 0404

מועצה אזורית אשכול לתושבים: השבוע הקרוב צפויים אירועים ביטחוניים – צה"ל ערוך להכלתם

מועצה אזורית אשכול פרסמה הודעת הרגעה לתושבים ובה התייחסות לאירועי השבוע הקרוב בהיבט ביטחוני וצוין כי אף על פי האירועים הקרובים, אין שינוי בהנחיות ביישובים ובמרחב האזורי.

בהודעה נכתב: "בשבוע הקרוב צפויים אירועים שיכולים להשפיע על ההתנהלות הבטחונית באזורנו: העברת שגרירות ארה״ב לירושלים, יום הנכבה ותחילת צום הרמדאן. הצבא פרוס בכוחות משמעותיים לאורך הגבול על מנת להגן על תושבי אשכול.

על פי הערכות המצב, צה״ל ערוך להכלת האירועים בסמיכות לגבול מבלי שיגרמו להשפעה על הישובים. אין שינוי בהנחיות בישובים ובמרחב האזרחי וההתנהלות של שגרה מלאה. לצד זאת, הצבא ערוך לכל תרחיש והמועצה ערוכה לכל שינוי במצב ובמעבר משגרה לחירום ככל שידרש. במידה שיהיו שינויים בהנחיות נוציא באופן מסודר. 

הלימודים בכל מוסדות החינוך מתקיימים כרגיל ללא שום הגבלות. צוותי החינוך הונחו לגלות עירנות לתלמידים, פעילות חקלאית בישובים הסמוכים לגדר נמשכת כרגיל בתיאום וליווי הצבא.

מומלץ להימנע מלהגיע לקרבת הגבול בימים אלה. בתקווה לימים שקטים".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]