ליברמן: "מחר נהיה שותפים לרגע היסטורי, לו חיכינו 51 שנים - מודה לנשיא טראמפ על החלטתו האמיצה" - 0404
ליברמן: שלמה מור, 0404

ליברמן: "מחר נהיה שותפים לרגע היסטורי, לו חיכינו 51 שנים – מודה לנשיא טראמפ על החלטתו האמיצה"

שר הביטחון, אביגדור ליברמן, נאם בטקס הזיכרון לחללי מלחמת ששת הימים ומלחמת ההתשה בהיכל הזיכרון בהר הרצל.

ליברמן: "היום בדיוק כמו אז, הקהילה הבינלאומית טומנת את הראש בחול לנוכח רצח ההמונים בסוריה, בתימן ובלוב. המסקנה היא שאנו יכולים לסמוך אך ורק על עצמנו – על המיומנות, הנחישות והאומץ של חיילנו, וההתגייסות והגיבוי של עם שלם שעומד מאחורי צה"ל, וכמובן על בעלת בריתנו הגדולה ארצות הברית, ועמידתה האיתנה לצד מדינת ישראל.

מחר נהיה שותפים לרגע היסטורי, לו חיכינו 51 שנים, מיום שחרור ירושלים. אני רוצה להודות שוב לנשיא טראמפ על החלטתו האמיצה להעביר את שגרירות ארה"ב לירושלים – בירת מדינת ישראל והעם היהודי – ולא להיכנע ולהירתע מהאיומים ומההפחדות מצדם של אבו מאזן, חמאס ובני בריתם. וכמובן, חייבים להודות פעם נוספת לנשיא ארה"ב על החלטתו החשובה והנכונה לפרוש מהסכם הגרעין עם איראן.

ביום הזה, כאשר אנחנו מציינים את קרבות הגבורה בירושלים, אני רוצה לחזור על המילים שוודאי אמרו רבים מהם לפני שנשמו את נשימתם האחרונה, ולא רק בגבעת התחמושת או באתרי הקרבות בעיר: "אם אשכחך ירושלים תשכח ימיני". אני אוסיף, בהצדעה להם ובהתחייבות לכם, בני המשפחות: אם נשכח אותם, תאבד דרכנו. ולכן, נזכור ונזכיר אותם לעד".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]