ברקת: "מודה לאלוהים שהייתה לי הזכות לעמוד בראשות ירושלים - המרתקת והמורכבת ביותר בעולם" - 0404
ברקת: עמוד הטוויטר של ניר ברקת

ברקת: "מודה לאלוהים שהייתה לי הזכות לעמוד בראשות ירושלים – המרתקת והמורכבת ביותר בעולם"

ראש העיר ירושלים, ניר ברקת, פתח את ישיבת הממשלה המיוחדת לירושלים בפעם האחרונה כראש העיר ואמר כי הוא מתרגש במיוחד.

ברקת: "השנה אני מתרגש במיוחד, להשתתף בישיבת הממשלה החגיגית בפעם העשירית והאחרונה כראש העיר ירושלים. כשנכנסתי לתפקידי לפני עשר שנים, מעטים האמינו שניתן לחולל שינוי עמוק בירושלים, רבים כבר הספידו אותה ואמרו עליה שהיא "אבודה".  כיום, ירושלים נמצאת בתנופה עצומה בכל התחומים. בהיי-טק ירושלים היא בין חמש הערים הצומחות ביותר בעולם. העיר עברה רנסאנס תרבותי וספורטיבי חסר תקדים. מערכת החינוך שלנו, הפכה לנכס ומושכת צעירים רבים שבוחרים לגדל בה את ילדיהם. ההשקעות האדירות בפיתוח ובתשתיות מחברות ומאחדות את ירושלים ומייצרות הזדמנויות להתחדשות עירונית ולצמיחה כלכלית.

אני מודה לאלוהים שהייתה לי הזכות לעמוד בראשות העיר המרתקת והמורכבת ביותר בעולם. אני רוצה להודות לך אדוני ראש הממשלה בנימין נתניהו, תמיד עמדת לימינה של ירושלים: בזכות הפעולות החשובות שהובלת, ירושלים היום חזקה יותר ברמה הבינלאומית, הבטחונית והכלכלית. 

אני רוצה להודות גם לכם שרי הממשלה, הממשלה המחויבת ביותר עבור ירושלים. בשם תושבי ירושלים אני רוצה גם להודות לנשיא ארה״ב, דונלד טראמפ, על ההכרה בירושלים כבירת ישראל והעברת השגרירות. צעד שמייצר לא פחות מסדר עולמי חדש! בסיום הקדנציה אעזוב את ראשות העיר אך אני מתחייב כאן כי לעולם לא אעזוב את ירושלים – בכל תפקיד ציבורי שאמלא אמשיך לשרת את ירושלים ולחזק את בירת הנצח של העם היהודי כי הצלחתה של ירושלים היא ההצלחה של המדינה כולה! חג ירושלים שמח!"

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]