למעלה מ-3,000 דו"חות תנועה בצירים הבינעירוניים ברחבי הארץ בסופ"ש האחרון - 0404
למעלה מ-3,000 דו דוברות המשטרה

למעלה מ-3,000 דו"חות תנועה בצירים הבינעירוניים ברחבי הארץ בסופ"ש האחרון

מניתוח נתוני האכיפה בסוף השבוע עולה כי נרשמו למעלה מ- 3,000 דו"חות תנועה, רובם המכריע היה נגד עבירות מסכנות חיים ובריונות כביש בתוך הצירים המועדים.

נתפסו מעל ל-80 נהגים שהיו תחת השפעת אלכוהול בזמן נהיגה, בגין עבירה זו רישיון הנהיגה נפסל במקום למשך 30 ימים ורכבו של הנהג הושבת גם כן ל-30 ימים למגרש האחסנה בנוסף לזימון לבימ"ש. במהלך סוף השבוע המשיכו השוטרים בפעילות מאומצת נגד עבירות היסח הדעת ונתפסו כ-430 נהגים שהשתמשו בטלפון הנייד בזמן נהיגה שלא באמצעות דיבורית, בגין עבירה זו הנהגים קיבלו קנס של 1,000 ש"ח ו-8 נקודות לחובתם.

רישיון הנהיגה של כ-100 נהגים נפסל לאלתר למשך 30 ימים בגין עבירות חמורות שביצעו. כ-80 כלי רכב הושבתו למשך 30 ימים למגרש האחסנה של המשטרה בגין עבירות שביצעו נהגיהם.

"נהיגה במהירות חריגה שאינה תואמת את תנאי הדרך מגבירה את הסיכון לתאונה ואף מחמירה משמעותית את חומרת הפגיעה בזמן תאונה|", ציינו במשטרה. מעל ל-680 נהגים נתפסו כשהם נוהגים מעל למהירות המותרת עפ"י חוק.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]