טוב להודות לה׳ - על התקופה המיוחדת שעוברת על עם ישראל - 0404
+
צילום: ארנון בוסאני

טוב להודות לה׳ – על התקופה המיוחדת שעוברת על עם ישראל

 

עם ישראל עובר תקופה יפה. ימים מחזקים, ימים של אחדות, כוח ועליונות על פני אויבינו. במשך שנים הכינו אותנו לגרוע מכל – הכינו אותנו לעולם שלם שיילך נגד העם היהודי וכנגד ארצו. הכינו אותנו למכות כואבות, לניתוק, בידוד, למפלה.

והנה, מאבק עיקש של ראש הממשלה בנימין נתניהו, בסיוע נשיא ארה״ב דונלד טראמפ, הוביל להכרת אמריקה בירושלים בירתנו הנצחית, להעברת השגרירות לירושלים, לפעילות מדהימה של כוחותינו בסוריה ומול האיום האיראני. ליכולות מודיעיניות מדהימות (לא כולן ידועות לציבור), לחיילים השומרים על גבולותינו בגאווה גדולה ולעם מחוזק מתמיד כאן בארץ ישראל – ארצנו הבלעדית.

התרגשתי היום לראות את רבני ישראל, דתיים, חילוניים, תיירים יהודים, מתפללים ברחבת הכותל המערבי, מודים לקב״ה על הסיוע לעם ישראל לצאת ממשבר, פעם אחר פעם. זה לא מובן מאליו שרבים עוזבים את הכל, עולים לירושלים ומגיעים לכותל כדי להודות.

התרגשתי עוד יותר על העובדה שיכולנו לקחת חלק באירוע המדהים והמרגש הזה ולשדר אותו בשידור חי ברשת החברתית של חדשות 0404 וערוץ 20 ולאפשר לאלפים רבים לקחת חלק במעמד המיוחד.

התרגשתי לקרוא את התגובות הרבות, את החיזוק. את התודה לבורא עולם והתודה לכוחותינו היקרים.

השילוב הזה, הוא שילוב של עם מנצח. עם מיוחד עם אמונה גדולה, עם עם כוח ועצמה. אף אחד לא יכול לנצח אותנו, אף אחד לא יכול לשבור אותנו. אפשר לנצח קרב אחד פה ושם, אך אי אפשר לנצח את עם ישראל במערכה שלמה. תמיד נהיה חזקים יותר.

תודה לבורא עולם. תודה עם ישראל!

בועז גולן,
עורך ראשי, ערוץ 20 ומייסד חדשות 0404