ליברמן: ״מסר לאסד - תעיף את האיראנים, תעיף את קאסם סולימאני וכוח קודס״ - 0404
צילום: שלמה מור, 0404

ליברמן: ״מסר לאסד – תעיף את האיראנים, תעיף את קאסם סולימאני וכוח קודס״

שר הביטחון, אביגדור ליברמן, ביקר הבוקר (שישי) בקצרין והתייחס למתיחות הביטחונית בצפון. ליברמן העביר מסר לאסד להעיף מסוריה את האיראנים.

ליברמן: ״המסר שלי לעם ישראל הוא תבואו לסייר ברמת הגולן ובצפון, אפשר לבוא, אפשר לחזור לצימרים, לסייר, לטייל, יש פה באמת נופים ומקומות מן היפים ביותר ואין שום בעיה, חזרנו לשגרה, חוזרים לשגרה, תבואו לטייל. אם כבר פה אז אני אנצל את ההזדמנות להעביר מסר לאסד: תעיף את האיראנים, תעיף את קאסם סולימאני וכוח קודס, הם לא עוזרים לך הם רק פוגעים וכל הנוכחות שלהם היא אך ורק בעיות ונזקים. תעיפו את האיראנים ואפשר פה באמת לעבור אולי לחיים אחרים."

"אני מציע שאנחנו גם פה נהיה בלי התלהבות יתר, אין כמו חטא היוהרה, אין מקום ליהירות. היה אירוע, אני לא חושב שבזה כל הבעיות, כל המתח, כל החיכוך הסתיים, לא, הכול צריך לקחת בפרופורציה הנכונה. כמו שראינו צה"ל ערני, פועל, עושה מה שצריך לעשות, יחד עם זה אתה יודע זה לא עסקי ביטוח, אין פה 100%, אז לכן הכול צריך לקחת בפרופורציה הנכונה, בזהירות ובשיקול דעת. אני לא חושב שהכול הסתיים אבל אנחנו בהחלט עם אצבע על הדופק ופועלים גם בשיקול דעת, גם באחריות וגם בנחישות,.

"אנחנו כל הזמן נמצאים בכוננות, עוקבים אחרי האירועים ואין פה מקום להיכנס לאופוריה. צריך להיות כל הזמן ערניים ולראות בדיוק מה קורה״. (צילום: שלמה מור, 0404).

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]