2 בדואים נעצרו בחשד לגניבת רכב ומאות עופות - 0404
2 בדואים נעצרו בחשד לגניבת רכב ומאות עופות דוברות המשטרה

2 בדואים נעצרו בחשד לגניבת רכב ומאות עופות

כמידי שנה לקראת חודש הרמדאן, מזהים במג״ב עליה בניסיונות הגניבה של בעלי החיים, העופות, הצאן והבקר, לאור הביקוש שהולך וגובר לבשר. ההנחה המבצעית הזו מביאה לתגבור ניכר של פעילויות וכוחות משטרה במגזר הכפרי.

חוליית גנבים ביצעה השבוע התפרצות ללול בקיבוץ שובל תוך שהם גונבים מאות עופות. חברי החוליה נעצרו על ידי שוטרי משמר הגבול.

2 החשודים נצפו כאשר הם מנסים לבצע התפרצות וגניבת עופות במספר לולים בדרום עד שלבסוף הגיעו ללול בקיבוץ שובל, אליו פרצו וממנו גנבו מאות עופות אותם העמיסו בצפיפות רבה ברכב אשר שימש אותם בביצוע הגניבה. הרכב אף הוא חשוד כגנוב ומזויף (רכב מסוג מאזדה עם לוחיות רישוי של רכב מסוג טויוטה).

עם ביצוע הגניבה נמלטו החשודים תוך נסיעה פרועה המסכנת את משתמשי הדרך כולם לכיוון העיר רהט, שם נצפו על ידי הכוחות מעבירים את העופות לבעל משחטה שחורה בעיר.

עם העברת העופות הפכה הפעילות מסמויה לגלויה כשהשוטרים פשטו על המקום והביאו למעצרם של שני החשודים, אחד החשודים בגניבת העופות וחשוד נוסף בקנייתם. אדם נוסף החשוד במעורבות בפריצה נמלט מן המקום.

2 החשודים, תושב רהט ותושב הפזורה הבדואית בדרום נעצרו לחקירה ובית משפט השלום באשקלון האריך אתמול את מעצרם ב-5 ימים.

דוברות המשטרה

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]