על כוחה של המצלמה - 0404
על כוחה של המצלמה הסטודיו של ישראל

על כוחה של המצלמה

אין ספק שהעידן שלנו מזוהה יותר מכל עם תפיסת קדמה ומהירות. לצד כל דוכני ה-FAST FOOD, אנחנו רואים יותר ויותר שירותים מונגשים וזריזים יותר. ולכן, גם הצילום במידה מסוימת, הפך לזמין ונגיש יותר. במידת מה, כולנו הפכנו ל'צלמים' המסוגלים לתעד ולהנציח כל רגע. את מקומה של המצלמה המאסיבית וכבדת המשקל, תפס לו מכשיר הנייד הקטן וקל המשקל. ובדיוק בשל כך, התעורר בנו הצורך לתעד כל רגע ורגע בחיינו.

מנציחים את היום עבור המחר

גם מצלמת מכשיר האייפון והסמסונג, מתקדמת ומשודרגת ככל שתהיה, לא תוכל להחליף את עבודתו הנאמנה של הצלם המקצועי. לו מלבד הטכנולוגיה המשוכללת והמקצועית, המיומנות והטכניקה, ישנה גם טביעת העין לתעד את רגעי הקסם מנקודת מבטו האמנותית והיצירתית. אחד מרגעי הקסם הללו הנתפסים מבעד לעדשתם של הצלמים הם צילומי ניו בורן. ובעברית צחה וכשרה – צילומי תינוקות ופעוטות.

למעשה, מדובר בתחנת דרכם הראשונה כדוגמנים טריים. בדרך כלל, המצולמים הרכים והפוטוגניים מתעטפים באביזרים או בתפאורת רקע מדליקה ומזכים את הוריהם בבוק ראשוני, אחד מני רבים, המהווה תיעוד ראשוני, עשיר במתיקות מתפרצת. צילומי הניו בורן הפכו לפופולאריים כל כך בעיקר משום שתינוקות מתפתחים ומשתנים בקצב מהיר וההורים הנרגשים מעוניינים לתעד כל שינוי מרגש.

תיעוד מצוות חגיגי

רגע אחד, הם מצולמים בעריסה או זוחלים על הרצפה ורגע לאחר מכן, הזמן עושה את שלו והם כבר חוגגים בר או בת מצווה. לא ייאמן איך הזמן רץ ולפתע אתם מתחילים לברר על בוק לבת מצווה עבור הנסיכה (שכבר לא כ"כ) הקטנה שלכם. בוק הבת מצווה בדרך כלל שם את מלוא הפוקוס על כלת המצוות ומפיק מגוון תמונות יצירתיות ומדליקות שלאחר מכן יככבו בטקס החגיגות. עוד ציון דרך מרגש בחיי המשפחה.

בסטודיו של ישראל

הסטודיו של ישראל, צלם מקצועי ובוגר בתי ספר לצילום ועיצוב, שם לו למטרה לספק את זווית ראייתו הייחודית דרך עדשת המצלמה לכל רגעי חייכם המרגשים. בדייקנות, במיומנות, יצירתיות וביחס אישי, ישראל מפיק צילומי תדמית, הריון ומשפחה, ניו בורן, קייק סמאש ובת מצווה.

 

הכתבה הופקה בעזרת כותבי התוכן של אוצר מילים – כתיבה שיווקית לעסקים.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]