היופי שבצניעות - שיק צנוע - 0404
היופי שבצניעות – שיק צנוע היופי שבצניעות

היופי שבצניעות – שיק צנוע

ישנם אנשים המתייחסים לבגדים כצורך קיומי נטו ואילו אחרים מתייחסים לכך כדרך חיים וכאמצעי ביטוי. ואלו רגעי החסד שבאופנה העכשווית, היא פונה לכולם. יחד עם זאת, בעבר לא כך היה הדבר. קולקציות אופנה ומעצבים יועדו בעיקר לנשים חילוניות ובמידות מאוד מסוימות. נשים דתיות נאלצו להסתפק בבגדים שאכן מכסים את גופן ותורמים לצניעותן, אך במקביל "מכסים ומחניקים" כל חוש אופנתי שהוא. תודה לאל על קיומן של מעצבות הבוחרות לתת מענה לסוגיות החירום האופנתיות הללו.

על צניעות, אופנה ומה שביניהן

אופנה צנועה נולדה מתוך מחסור במלבושים אופנתיים המותאמים לקהל הנשים המעוניין לשמור הן על הלכות המסורת והן על חוש האופנה, שכן הם בהחלט הולכים יד ביד, כפי שקולקציות אופנה צנועות מראות לנו.

התפריט האופנתי

קולקציות אופנתיות רבות מציגות לצד פרטי הלבוש שלהן גם אביזרים אופנתיים. בקולקציית האופנה הדתית, האביזרים הללו נחוצים והכרחיים. כך למשל, כיסוי ראש מעוצבים מאפשרים לאישה הדתייה העכשווית לשמור על הלכות הצניעות בפן האופנתי ביותר. האביזרים הללו נהיו למגמה אופנתית לכל דבר, שכן גם חילוניות זיהו את הפוטנציאל המדליק הקיים בהן והחלו לאבזר עצמן בכיסויים מעוצבים. תפריט כיסויי הראש מציע מגוון סינרים, מטפחות מעוצבות, כובעים, מטפחות בייסיק וטורבנים.

צנועות ונוצצות באירוע

מובן מאליו שכל אישה מעוניינת להיראות במיטבה והצורך הזה גובר לנוכח אירועים חגיגיים. מסיבה זו, בעבר דתיות רבות נהגו לקנות שמלות אופנתיות ופחות צנועות ו"להצניע" אותן בעצמן באמצעות הוספת שכבות. כיום, ניתן למצוא מגוון שמלות צנועות לאירוע, שלא נופלות מאומה מכל שמלת ערב אופנתית אחרת.

היופי שבצניעות

מהרגע שאורלי ידעה לאן תרצה לנתב את חייה, היא החלה בסלילת המסלול. בשנת 2007 פתחה את החנות היופי שבצניעות המספקת היצע עשיר ומגוון של בגדים צנועים לדתיות וכן את עיצוביה שלה. כלל הפריטים הנמכרים בחנות מספקים מענה לכל שעות היום במטרה לאפשר גם למגזר הנשי לאומי/ דתי/חרדי להרגיש במיטבן. החנות הפיזית ממוקמת בעכו, אך לטובת נשים מקצות הארץ המעוניינת באופנה דתית וטרנדית נפתחה חנות ווירטואלית. כי מי אמר שיש צורך לצאת מהבית כדי להתחדש?

הכתבה נכתבה והופקה בעזרת קבוצת מקומונט – פרסום תוכן שיווקי באינטרנט.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]