שגרירות ישראל בקולומביה בפנייה לישראלים: שמרו על התנהגות נאותה וכבדו את כללי המקומיים - 0404
שגרירות ישראל בקולומביה בפנייה לישראלים: שמרו על התנהגות נאותה וכבדו את כללי המקומיים שגרירות ישראל בקולומביה, פייסבוק

שגרירות ישראל בקולומביה בפנייה לישראלים: שמרו על התנהגות נאותה וכבדו את כללי המקומיים

למשרד החוץ ולשגרירות ישראל בקולומביה הגיעו פניות בשבועות האחרונים על מקרים בהם עוכבה כניסתם של צעירים ישראלים לקולומביה, ואף מקרים שבהם נמנעה כניסתם של ישראלים למדינה.

ניכרת החמרה בבידוק של צעירים ישראלים בכניסה לקולומביה שמגיעה בעקבות אירועים חריגים שהיו מעורבים בהם צעירים ישראלים שמבקרים במדינה, ביניהם השתתפות ישראלים רבים במסיבה שבה נתפסו סמים לטענת המשטרה המקומית, וכן מספר אירועים של התנהגות בלתי הולמת של צעירים ישראלים מול רשויות המקום. נציין כי אירועים אלה זוכים לפרסום נרחב ברשתות התקשורת המקומיות.

מהשגרירות נמסר כי: "שגריר ישראל בקולומביה, מרקו סרמונטה, יפגש היום (ג') עם ראש מערך ההגירה הממונה על ביקורת הגבולות ויביע בפניו את דאגתנו מסירובי הכניסה של ישראלים למדינה.

בהזדמנות זו מבקשים לפנות לאזרחים הישראלים המבקרים בקולומביה בבקשה לשמור על התנהגות נאותה ולכבד את הכללים והחוקים המקומיים, ומפנים להודעת שגרירות ישראל בקולומביה מתאריך 1.5 שפורסמה בעקבות פנייה של שלטונות קולומביה בנושא זה לשגרירות".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]