יוצאים למילואים בגאווה - כל מה שמגיע לכם! - 0404
יוצאים למילואים בגאווה – כל מה שמגיע לכם! IDF4U

יוצאים למילואים בגאווה – כל מה שמגיע לכם!

הנה שוב אתם עולים על מדים, נושקים לאישה ולילדים ויוצאים לשבוע של מילואים. כך פתאום, אתם נפרדים לכמה ימים מהחיים האזרחים ויוצאים לשרת את המדינה. היום, ישנן קריאות לא מעטות נגד שירות מילואים אשר דורשות לבטל את חובת המילואים. עקב זאת, נוצרת התחושה כי להיות מילואימניק זו בושה. ואם לא די בכך, הרי שמילואימניקים רבים המשרתים דרך קבע חווים קושי במציאת עבודה סדירה, שכן בעלי העסקים אינם אוהבים לקבל לשורותיהם עובדים הנוטים להיעדר לעתים קרובות.

לא ינום ולא ישן המילואימניק

להיות מילואימניק זו זכות גדולה. כי כשאתם לא ישנים בלילה בגלל השמירות בגבול, אתם יודעים שמשפחותיכם ושאר המשפחות בישראל ישנות בשקט. כשאתם בוחנים שוב ושוב את הציוד הרפואי של החובשים, אתם יודעים שבמצב חירום ניתן יהיה להעניק לפצוע את הטיפול הדרוש, וכשאתם חשים בכך שאתם "הורגים" את הזמן בעבודות המחסן הצבאי שנראות כמיותרות, אתם יודעים בתוך תוככם שהבסיס זקוק לכם כדי לתפקד ולהתכונן לקראת מבצע צבאי. לכל מילואימניק יש תפקיד חשוב, ועל כך הוא צריך לזקוף את ראשו בגאווה.

לשרת ולקבל הטבות

נכון, אתם משרתים מתוך אידיאולוגיה ולא על מנת לקבל שכר, אך אזרחי ישראל ואנשי כוחות הביטחון רוצים להצדיע לכם ולהודות לכם על הזמן שאתם מקדישים לשירות המילואים. משום כך, תוכלו למצוא הטבות רבות במועדון "בהצדעה" שהוקם על ידי אנשי כוחות הביטחון והיחידה לחיילים המשוחררים. העניין הוא שבזמן האחרון מעניק המועדון הטבות רק למילואימניקים המוכנים להפיק כרטיס אשראי. בדרך זו נוצר מצב שבו המילואימניקים צריכים לשלם על ההטבות שלהם. מועדון ההטבות למילואימניקים IDF4U בא לתקן את המצב ומציע למילואימניקים המצטרפים הטבות בחינם.

אני מילואימניק, אילו הטבות מחכות לי?

הצפייה בהטבות שמורה רק למילואימניקים אשר נרשמים לאתר, אך כבר בשלב הזה אפשר להגיד שמועדון IDF4U פועל בשיתוף פעולה עם עסקים רבים המביאים לכם שורה ארוכה של הטבות ומתנות:

  • טרמפולינו – החברה להשכרת מתנפחים מציעה למילואימניקים 5% הנחה על השכרת ציוד. אז אם אתם עורכים מסיבת הפתעה לילד, זה הזמן להתעניין בשירות.
  • אינדיבוק – אוהבים לקרוא ספרים? אינדיבוק מציעה לכם ספר דיגיטלי במתנה. תוכלו לבחור כל ספר שתרצו.
  • צימר קסם המגע – מעוניינים להפתיע את האישה בחופשה זוגית בצימר? "קסם המגע" מציע לכם הנחה של 15%. תוכלו גם לקבל הנחה על חבילות ספא מפנקות בתוך הצימר.
  • SAMSUNG S8 – המכשיר הישן שלכם כבר לא פועל כמקודם? תוכלו להתחדש במכשיר במחיר מוזל.
  • יניב שירות והתקנות – אם אתם צריכים להתקין מזגנים בכל רחבי הבית או לתקן את דוד השמש שלכם, תוכלו לקבל הנחה של 10% עבור התיקונים.
  • מוטי בקר, סוכן ביטוח – ניתן לקבל הנחה עד 40% בעת עריכת ביטוח דירה.

מילואימניק, דע את זכויותיך

בנוסף להטבות המגיעות לכם כחוק, ישנם כמה דברים שחשוב לדעת על שירות המילואים. דבר ראשון, כל מילואימניק צריך לדעת את תקופת ההתראה שלו, המאפשרת לו להתכונן כמה ימים מראש לקראת הצו. לדוגמה, מילואימניק פעיל חודשי זכאי להתראה של 12 ימים לכל הפחות. דוגמה נוספת היא לימי השירות המקסימלי שיכולים המילואימניקים לבצע. כך למשל, אם מדובר בחוגרים עד גיל 45, מותר להם לשרת לא יותר מ-36 ימים בשנה.

לסיכום, ראינו שלמילואימניקים יש במה להתגאות, אז למה לא להראות זאת? מועדון ההטבות למילואימניקים IDF4U מציע לכם מדבקת גאה להיות מילואימניק בחינם. כל מה שעליכם לעשות הוא ללחוץ על הקישור ולהשאיר את הפרטים שלכם. המדבקה כבר בדרך אליכם.

מבזקיםלכל המבזקים

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]