נתנאל גרופ חתמה על הסכם אופציה למכירת פרויקט מגדלי נתנאל בלוד - 0404
נתנאל גרופ חתמה על הסכם אופציה למכירת פרויקט מגדלי נתנאל בלוד

נתנאל גרופ חתמה על הסכם אופציה למכירת פרויקט מגדלי נתנאל בלוד

חברת נתנאל גרופ, העוסקת בייזום תכנון והקמת פרויקטים למגורים, מסחר ומשרדים בישראל, דיווחה הבוקר כי חתמה על הסכם עם חברת אלדד פרי נדל"ן, לפיו תעניק נתנאל אופציה לחברת אלדד פרי נדל"ן לרכוש ממנה את מלוא הזכויות בפרויקט מגדלי נתנאל בעיר לוד.

פרויקט מגדל נתנאל ממוקם ברחוב יוברט המפרי במתחם שגיא בעיר, וכולל הקמת 5 מגדלי מגורים שיכללו 90 יחידות דיור בכל מגדל, ובסך כולל של 450 יחידות דיור. לפרויקט תב"ע  מאושרת להקמת 2 מגדלים שיכללו 180 יחידות דיור, ובכפוף לאישור שינוי התב"ע שהגישה נתנאל, ביוזמת עיריית לוד, ניתן יהיה להקים במקום שלושה מגדלי מגורים נוספים, של 90 יחידות דיור כל אחד.

תמורת מתן האופציה שילמה חברת אלדד פרי נדל"ן במועד חתימת ההסכם סך של כ-7.9 מיליון ש"ח (5% מהיקף התמורה הכוללת). במידה והאופציה תמומש לאחר 120 יום, תקבל נתנאל גרופ תמורה נוספת של 65.1 מיליון ש"ח. אם וכאשר תאושר בקשת התב"ע שהגישה נתנאל להקמת 270 יחידות דיור נוספות, תשלם אלדד פרי נדלן לחברה תמורה נוספת של 84.5 מיליון ש"ח.

במידה והתב"ע החדשה תכלול כמות שונה של יחידות דיור, תותאם התמורה שתקבל נתנאל גרופ, למחיר של 350 אלף ש"ח אשר יוכפלו בכמות הדירות שניתן יהיה לבנות בהתאם לתב"ע שתאושר. ככל ותמומש האופציה ובהנחה שתאושר התב"ע החדשה בגין 450 יחידות דיור, צפויה נתנאל גרופ לקבל תמורה כוללת של כ-158 מיליון ש"ח, ולרשום מהעסקה רווח של כ-85 מיליון ש"ח (לפני מס).


את שנת 2017 סיימה נתנאל גרופ עם רווח נקי של כ-7 מיליון ש"ח. לאחרונה השיקה החברה את המתחם המסחרי באזור ח-501 בחולון, וחתמה על הסכם שכירות ארוך טווח עם אלביט מערכות, במסגרתו שכרה אלביט את מרבית השטח במבנה משרדים חדש אותו הקימה נתנאל גרופ בפארק תמר שברחובות.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]