בניגוד לימין: כחלון מתכוון לשים רגליים לחוק עוקף בג״ץ - 0404
בניגוד לימין: כחלון מתכוון לשים רגליים לחוק עוקף בג״ץ אלעד מלכא

בניגוד לימין: כחלון מתכוון לשים רגליים לחוק עוקף בג״ץ

שר האוצר, משה כחלון נחלץ לסייע למפלגות השמאל והודיע כי סיעת כולנו תתנגד לחוק שמרסן את השתוללות שופטי בג"ץ. כזכור, החוק עבר בועדת השרים לחקיקה.

כחלון: "סיעת כולנו תתנגד לחוק פסקת ההתגברות במליאת הכנסת. העברת החוק בועדת השרים לחקיקה היא הפרה של ההסכם הקואליציוני ופגיעה בשלטון החוק. סיעת כולנו תמשיך להאבק נגד חקיקת פסקת ההתגברות ונלחם לא נתן לגורמים קיצוניים להוביל את סדר יומה של מדינת ישראל.

אמרנו בשבועות האחרונים שאנו מוכנים לייצר דיון רחב על הסדרת היחסים בין בית המשפט לכנסת, זהו מהלך שיש לעשות בהסדרה לאחר שנים שהנושא לא טופל ולא בקיצוניות כפי שהתרחשה היום ובצד צדדיות כפי שפעלו היום״.

בעמוד הטוויטר שלו, הגיב השר כחלון: ״עצוב לראות איך חבורת קיצוניים לוקחת את תושבי דרום תל אביב כבני ערובה בשביל מאבק על כמה מנדטים וכותרות בעיתונים. כפי שהתחייבתי, נתמוך בכל פיתרון שיביא מזור אמיתי לתושבי דרום תל אביב ולהרחקת המסתננים. אם הם לא מסוגלים להביא את הפתרון, אנחנו נביא אותו״.

 

מבזקיםלכל המבזקים

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]