ברשת החברתית לא מאמינים לאבו מאזן שהתנצל על נאום ההסתה: ״שקרן, שונא יהודים״ - 0404
ברשת החברתית לא מאמינים לאבו מאזן שהתנצל על נאום ההסתה: ״שקרן, שונא יהודים״ ויקיפדיה

ברשת החברתית לא מאמינים לאבו מאזן שהתנצל על נאום ההסתה: ״שקרן, שונא יהודים״

המחבל אבו מאזן התנצל על נאום ההסתה שלו וטען כי, ״לא היתה לי כוונה להעליב. אני מכבד את היהדות״ והוסיף כי ״השואה – הפשע המרושע בהיסטוריה״.

ברשת החברתית לא קונים את ההתנצלות. גולשים הגיבו מיד לפרסומים בנושא והבהירו כי מדובר ב״שקרן״. בפני הציבור שלו אבו מאזן מכחיש שואה ושונא ישראל ויהודים. בשפה אחרת, כשהוא צריך לדבר לאחרים – הוא מספר סיפור אחר ומתנצל.

דולי טולדנו כתבה: ״חולה נפש. הפכפך. לא יציב. שקרן״. רועי אלפסי כתב: ״שקרן, שונא יהודים. אבו מאזן מוכר לכולנו מזה שנים רבות. שלא ימכור עכשיו סיפור אחר״. אסנת אלחריר: ״הסיפור של אבו מאזן יחלוף בקרוב מן העולם ואיתו גם הדעה המסיתה שלו. אין צורך בכלל להזכיר אותו. מיותר״.

מאיר אוחנה כתב: ״מכבד יהדות ,אבל שונא יהודים? יש את זה ביותר הזוי? כאשר אבו מאזן ה"מנהיג של הפלסטינים" זה רק מראה את מצב העם שם״.

לאה ויזל כתבה: ״בורג קטן באנושות. חולה נפש, משקשק מחמאס שלו ישרפו אותו בגחלים. לא צריך להתייחס אליו״. אביבית סער כתבה: ״אמין כמו פינוקיו״.ֿ ואילו שוש לאוה כתבה: ״הנמר ישנה חברובורותיו״…

בת אל אדרי: ״אתה תאמין אם יבוא מחבל שיושב בכלא ויגיד לך שלא דקר יהודי ורק רצה להכין סלט? אם כן, אז אני מאמינה לו״.

יואב ברבי: ״הנאום שלו, להערכתי, גובל בפלילים במשפט הבינלאומי״. בני צדוק כתב על אבו מאזן: ״גמור ולא רלוונטי״.

סיגל מלמד: ״פושע שהסית רבות נגד העם היהודי. הוא מחבל אמיתי שגרם לרצח יהודים ע״י נאומי הסתה לאורך השנים. אני לא מאמינה לו, מעולם לא האמנתי ולעולם לא אאמין״.

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]