מזה שבוע סובלים לקוחות yes מתקלה בשירות ה-vod. מוקדנים: ״בגלל ספקית האינטרנט הוט״ - 0404
מזה שבוע סובלים לקוחות yes מתקלה בשירות ה-vod. מוקדנים: ״בגלל ספקית האינטרנט הוט״ 0404

מזה שבוע סובלים לקוחות yes מתקלה בשירות ה-vod. מוקדנים: ״בגלל ספקית האינטרנט הוט״

״האינטרנט של הוט פוגע בשירות ה-vod של חברת yes״ – כך טוענים בחברת yes. לחדשות 0404 נודע כי מאז מוצאי השבת בשבוע שעבר, סובלים לקוחות חברת yes מבעיית צפייה בתכנים בשירות ה-vod. השידור נתקע פעמים רבות מאוד במהלך הצפייה ולעיתים עשרות פעמים במהלך צפייה בסרט אחד.

במהלך השבוע שוחחו אנשי חדשות 0404 עם מוקדנים בחברת yes ואלה הבהירו כי התקלה קיימת רק למנויי yes אשר ספקנית האינטרנט שלהם היא חברת הוט. ״יש להם בעיה באינטרנט ואני מקווה שזה יסתדר״, אמר מוקדן אחד. מוקדן אחר סיפר: ״הבעיה זה הוט. אני אומר לך שאנחנו לא יכולים לעשות כלום. אני אגלה לך שאנחנו אפילו עוזרים להם לטפל בבעיה״. מוקדן נוסף: ״הבעיה היא הוט. אם אתה מנוי אינטרנט של הוט, אז יש בעיה כעת בגלישה ואין לנו פתרון״.

מוקדן נוסף כי רבים פונים לחברה בשל התקלה ולכן גם נוצר עומס רב על קווי הטלפון וזמן המענה התארך.

מחברת yes נמסר בתגובה לחדשות 0404: ״שירות ה-vod תקין לחלוטין. מדובר בקושי נקודתי במספר קטן של לקוחות הנובע מאטיות ברשת האינטרנט של הלקוח עליה מבוסס השירות. הנושא בבדיקה מול ספקית השירות״.

מבדיקת מהירות הגלישה של חברת הוט שבוצעה ע״י חדשות 0404 עולה כי מהירות הגלישה טובה יחסית ולא אמורה להפריע לצפייה. בתמונה, מהירות גלישה שנבדקה הבוקר באמצעות ערוץ 888 ב-yes, כאשר המנוי גולש על תשתית הוט. מהירות הגלישה עמדה בעת הבדיקה על 69Mbps.

מבזקיםלכל המבזקים

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]