נתניהו ליו"ר עליבאבא: "נפלא לקבל את פניך בישראל, יש כאן הזדמנויות מדהימות" - 0404
+
נתניהו ליו"ר עליבאבא: "נפלא לקבל את פניך בישראל, יש כאן הזדמנויות מדהימות" חיים צח, לע"מ

נתניהו ליו"ר עליבאבא: "נפלא לקבל את פניך בישראל, יש כאן הזדמנויות מדהימות"

ראש הממשלה בנימין נתניהו נפגש היום (רביעי), עם יו"ר עליבאבא ג'ק מא בלשכתו בירושלים.

נתניהו: "נפלא לקבל את פניך בישראל. אתם יכולים לבוא לכאן לעתים כמה שיותר קרובות. למעשה, אתם יכולים להישאר כאן. אני זוכר את פגישתנו בדאבוס ובבייג'ין, ועכשיו יש לנו פגישה נוספת בירושלים, בישראל. יש כאן הזדמנויות מדהימות. הדבר החשוב ביותר הוא שיש כאן שילוב של החוש העסקי המצוין שלך והטכנולוגיה שלך יחד עם הטכנולוגיה שלנו ויחד עם החדשנות, חדשנות היא המפתח. אתה מנהיג מצליח מאוד בעסק מאוד תחרותי, ובעולם מאוד תחרותי, והעולם שייך לאלה שמחדשים וישראל היא אומת החדשנות".

יו"ר עליבאבא ג'ק מא: "אנחנו מקבלים הרבה בקשות, אנחנו רואים הרבה מאוד אנשים וביומיים הקרובים נהיה מאוד עסוקים. אני חושב שבזכות מנהיגותך, אנחנו מגלים שהמדינה הזאת היא כל כך הרבה יותר שלווה ממה שחשבנו וגם הכלכלה חזקה וגם הביטחון. כל הדברים הללו מעצימים את ההערכה שלנו כלפי מה שאתה עושה עבור המדינה הזאת".

נתניהו אמר למא שלקבוצת עליבאבא יש סיבות מצוינות להשקיע בחדשנות הישראלית. ג'ק מא ציין כי הוא מבקר בימים אלה בישראל בליווי 28 נשיאים צעירים של קבוצת עליבאבא וכי הוא מתרשם מההזדמנויות העסקיות שנמצאות בארץ.

זוהי הפעם השלישית שרה"מ וג'ק מא נפגשים, השניים נפגשו קודם לכן בעת ביקור רה"מ בדאבוס (בינואר 2016) ובמהלך ביקור רה"מ בסין (במרץ 2017). בפגישות אלה, רה"מ נתניהו הזמין את מא לביקור בישראל.