לישון בתחושת בטחון - 0404
לישון בתחושת בטחון בן ביטחון

לישון בתחושת בטחון

החיים בעולמנו הם חיים מורכבים, ייחודיים ורב-גוניים והם מפגישים אותנו עם סיטואציות ואנשים רבים. חלקם טובים לנו, מעשירים אותנו ומסייעים לנו להתפתח ולצמוח. מאידך, אחרים מהווים מהמורת דרך ואף שמים אותנו בסכנה של ממש. ובדיוק מסיבה זו, התפתח לו תחום האבטחה, שנועד כדי לספק אבטחה, ביטחון ומיגון במציאות היום יומית השוטפת וגם, בייחוד, במצבים מסוכנים שלא בטוחים כלל וכלל.

אבטחה ממוקדת

מוקד אבטחה נולד מתוך הצורך הזה והוא מספק מגוון שירותים ללקוחות במגזר הפרטי, העסקי והציבורי. החיים נוטים להנחית עלינו הפתעות, חלקן משמחות ומרגשות ואילו אחרות לא נעימות כלל. מוקד האבטחה נועד כדי לספק אבטחה ומיגון 24/7. כלומר, אתם זוכים לאבטחה ברמה הגבוהה והפעילה ביותר המזנקת לביתכם או לבית העסק שלכם לנוכח כל חשש או סיכון אפשרי. למשל, במקרה של ניסיון פריצה, שוד או סכנה אחרת, המוקד מזניק למקום צוות מומחים שיסכל במהרה וביעילות את המצב. גם במצבי שריפה, דליקה או סכנה תברואתית, המוקד ישלח צוות טיפול הולם. הודות לבסיס טכנולוגיה חדשנית ומתקדמת, צוות מוקדנים, סיירים וכוננים מנוסים בטיפול במצבי חירום, תוכלו לחוש בטוחים יותר.

האזעקות האחרונות שלי מטופלות

לכאורה, אנו אמורים להרגיש בטוחים מכל וכל בביתנו הקט. אולם, במציאות זה עשוי להיות לגמרי אחרת. הסטטיסטיקה מלמדת על קיומן של פריצות רבות לבית, ולכן לנוכח מציאות כזו, רצוי להקדים תרופה למכה. אזעקה לבית נהפכה למוצר מבוקש בכל בית בארץ המעוניין לזכות בשלוותו. קיימות מספר מערכות אזעקה שונות, המותאמות לבית לאחר בירור צרכים ותנאי השטח. מערכות האזעקה הן תלויות תשתית – מערכת אזעקה קווית תותקן במצבים בהם קיימת בבית תשתית. כאשר קיימת תשתית חלקית, ניתן לבחור במערכת אזעקה היברידית וכאשר לא קיימת בבית תשתית כלל, ההמלצה היא להתקין אזעקה אלחוטית. מערכת האזעקה מאפשרת לקבל תגובות בזמן אמת על המתרחש בבית העסק או בביתכם במטרה לטפל בכך בהקדם.

שומרים עליך באלפי עיניים

קבוצת בן – בטחון הינה חברת שמירה המספקת שירותי אבטחה ומוקד ברמה א' בפריסה ארצית. החברה שמה דגש על שימוש באבטחה פיזית וטכנולוגית תוך אמצעי המיגון והטיפול המתקדמים ביותר. ששת סניפיה של הקבוצה פזורים מצפון הארץ ועד לדרומה ומספקים לכל לקוח טיפולי "חליפת בטחון" המותאמים עבורו באופן אישי.

הכתבה נכתבה והופקה בעזרת חברת ebranding – ניהול מוניטין ברשת לעסקים וחברות.

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]