ייעוץ כלכלי למשפחות שרוצות להגיע רחוק - 0404
ייעוץ כלכלי למשפחות שרוצות להגיע רחוק isaving

ייעוץ כלכלי למשפחות שרוצות להגיע רחוק

לא כולן מודעות לכך, אך למעשה כל משפחה זקוקה ליועץ כלכלי כדי להתקדם ולהגשים את החלומות שלה. על פי רוב, עול הניהול הכלכלי מוטל על בן משפחה אחד אשר אין לו תמיד את הידע הכלכלי הדרוש כדי לנהל משק בית. וכך הוא נאלץ להתמודד לבד עם חובות והלוואות המונעים ממנו לרכוש דירה או לממן את הלימודים של הילדים. למרבה המזל, היום קיימים אנשי מקצוע אשר יכולים לסייע בתחום.

אולי מגיע לכם החזר

משפחות רבות מעוניינות לרכוש דירה או בית משלהן, בין אם כדי לקבל לידיהם הכנסה פסיבית על ידי השכרת הנכס ובין אם במטרה להוריש את הנכס לילדים. העניין הוא שההוצאות עבור המשכנתא גבוהות בדרך כלל וגורמות לראשי המשפחה לגנוז את החלום על נכס משלהן, וזאת מבלי לדעת שלא פעם מגיע להן החזר משכנתא. יועץ להתנהלות כלכלית מסייע לכל משפחה לבצע חישוב החזר משכנתא כדי לבחון מה יהיה ההחזר החודשי עבור לקיחתה.

יש מי שעוזר לכם

במקרים לא מעטים מגלים המשקיעים כי הם יכולים לזכות בסיוע לרכישת דירה. משכנתא לזכאים מוענקת מטעם משרד הבינוי והשיכון, אך לשם כך צריכים להתקיים כמה תנאים. למשל, את הסיוע יכול לקבל מי שחתם על חוזה רכישה בטרם חלפה שנה אחת. כמו כן, את הזכות למשכנתא יכול לממש אדם אשר צבר 599 נקודות.

משכנתא בריבית משתלמת

הריביות עבור המשכנתא משתנות בכל עת, ולכן כדאי להתעדכן באמצעות יועץ כלכלי וללמוד על ריביות משכנתא מומלצות נכון לשנת רכישת הנכס. כך ניתן לבחון את סוגי הריביות השונות דוגמת ריבית קבועה הצמודה למדד לתקופה של 4 עד 5 שנים או ריבית שאינה צמודה למדד לתקופה של 9 עד 10 שנים.

היועצת שתביא לכם את הנכס הבא

איריס שוסטר עוסקת בתחום ייעוץ משכנתאות וייעוץ כלכלי עבור משפחות. היא מסייעת לכל משפחה ומשפחה לנהל את העניינים הכלכליים שלה הכוללים התחייבויות, תשלומים, הוצאות והכנסות, בייחוד כאשר מדובר בביצוע רכישות גדולות כמו נכסים לצורך השקעה, מגורים או בנייה. כך, לפני שאתם פונים לרכוש דירה, חשוב להתייעץ עם אשת מקצוע.

הכתבה נכתבה באמצעות ebranding חברה לניהול מוניטין לאנשים ועסקים.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]