צרפתי שמעון תרכוש קרקע מהמינהל להקמת מבנה לדיור מוגן תמורת 28.6 מיליון ש"ח - 0404
צרפתי שמעון תרכוש קרקע מהמינהל להקמת מבנה לדיור מוגן תמורת 28.6 מיליון ש אילוסטרציה

צרפתי שמעון תרכוש קרקע מהמינהל להקמת מבנה לדיור מוגן תמורת 28.6 מיליון ש"ח

חברת צרפתי שמעון זכתה במכרז של רשות מקרקעי ישראל לרכישת קרקע בשטח של 11.5 דונם בגן יבנה תמורת 28.6 מיליון שקל כולל פיתוח. הקרקע מיועדת למבנה לדיור מוגן עם 240 יח"ד.

לחברת צרפתי שמעון פעילות בניה מסיבית בתחום המגורים, עם אלפי יח"ד בבניה ובתכנון בשנים האחרונות. לחברה פרויקטים פעילים בראשון לציון, יבנה, באר יעקב, אשקלון, ירושלים וראש העין, ובקרוב יפתחו פרויקטים בבאר שבע, בת ים וקריית מוצקין.

לפני כחודשיים נכנסה החברה גם לתחום הנדל"ן המניב עם רכישת קרקע מהמינהל בפארק העסקים אגמים בראשון לציון. על קרקע זו מתכננת החברה להקים 2 בניינים בני 7-8 קומות, עם 34,000 מ"ר למשרדים ומסחר.

לדברי ורד צרפתי, סמנכ"לית חברת צרפתי שמעון "המהלך הזה הוא חלק מהאסטרטגיה של החברה להיכנס לתחומים חדשים מעבר לנדל"ן למגורים, וזאת בהמשך למדיניות הממשלה לשווק קרקעות רק במסגרת מחיר למשתכן ולהפסיק לשווק קרקעות למגורים לשוק החופשי.

כחלק מחשיבה לטווח ארוך החלטנו לנתב את ההון של החברה לתחומי בניה נוספים, ואנו בוחנים הזדמנויות בתחומי הדיור להשכרה, נדל"ן מניב ועוד".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]