ראש מועצת שומרון על השחתת האנדרטה: "קורא לרה״מ ולשרים להקים קול זעקה ולהגיב על המקרה" - 0404
ראש מועצת שומרון על השחתת האנדרטה:

ראש מועצת שומרון על השחתת האנדרטה: "קורא לרה״מ ולשרים להקים קול זעקה ולהגיב על המקרה"

ראש מועצת שומרון, יוסי דגן העלה פוסט חריף בפייסבוק בו הוא פונה לראש הממשלה ושרי הממשלה וכותב כי הוא מצפה מהם להגיב על השחתת האנדרטה לזכר בני משפחת הנקין שנרצחו לעיני ילדיהם לפני כ-3 שנים בפיגוע ירי כשהיו בדרכם מאיתמר לביתם שבבנימין. כמה שעות לאחר ההשחתה המזעזעת, שופצה האנדרטה.

דגן: "איפה מנהיגי המדינה? איפה הסופרים ואנשי המצפון שיקימו קול זעקה?

הבוקר הושחתה האנדרטה לזכרם של הזוג הנקין הי״ד שנרצחו בצורה ברברית ואלימה לעיני ילדיהם, טרור של השחתה וברוטאליות. כשזה מגיע לטרור נגד יהודים שנרצחו והמצבה שלהם הושחתה בשומרון איכשהו זה נראה מקובל הגיוני ועובר לסדר היום.

היד הארורה שעשתה זאת תיגדע, שורשי ההתיישבות יצמחו, ויפי הנפש עוד יתפכחו ויבינו מי עומד מולנו, מי הם אותם מרצחים שפלים ומי זאת האוכלוסיה התומכת בטרור הערבי, בערב הרצח הנורא של משפחת הנקין חילקו בשכם סוכריות ובקלאוות לאות חגיגה על שפיכת הדם.

אני מצפה מראש הממשלה, משרי הממשלה הזו, מהרמטכ״ל ועד ליאיר לפיד לצאת באמירה ברורה כנגד המעשה הנפשע הזה כפי שהיו מגיבים על כל פשע שנאה אחר ואף מעבר לכך. נמאס לשמוע ולראות שדמנו הפקר. מי שלא זועק היום. מתיר את המעשים הבאים".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com