סכנין על אי כיבוד דקת הדומיה: ״כ-250 ילדי בית ספר שהסיטואציה לא היתה מובנת להם״ - 0404
+
סכנין על אי כיבוד דקת הדומיה: ״כ-250 ילדי בית ספר שהסיטואציה לא היתה מובנת להם״ 0404

סכנין על אי כיבוד דקת הדומיה: ״כ-250 ילדי בית ספר שהסיטואציה לא היתה מובנת להם״

״הסיטואציה לא היתה מובנת להם״ – כך הגיב מועדון הכדורגל של בני סכנין לאי כיבוד דקת הדומייה במשחק מול רעננה – דקת דומייה לזכר הרוגי אסון נחל צפית.

סכנין: "כ-250 ילדי בית ספר בגילאי 5-7 אשר הוזמנו לצפות במשחק ורובם ישבו ביציע הדרומי, לא עמדו בזמן דקת הדומיה כי הסיטואציה לא הייתה מובנת להם וכי הכרוז דיבר בעברית, הם לא הבינו את המתרחש״.

עוד טענה סכנין כי, "דו"ח המשקיף של ההתאחדות, דו"ח השופט המרכזי ומצלמות הטלוויזיה לא העלו ולא הראו ולא ציינו שום רבב או קריאות 'בוז'. המועדון מאמין בלב מלא שמי שמתאמץ לשסע את החברה הישראלית על כל גווניה ובמיוחד ברגעי כאב אמיתי אשר נגע ללבבות כולנו, לא יצליח במזימותיו ולא יצליח לגנוב את דעת הקהל הישראלי״.

חשוב לציין כי פניית חדשות 0404 וכתבות נוספות בעניין שפורסמו כבר אתמול, לא התייחסו לאותם ילדים, אלא לאוהדים שקראו בוז בעת דקת הדומייה. כעת מתברר שמדובר בקבוצת אוהדים נוספת של כיבדה.

על פי הידוע, דו״ח השופט, נאאל עודה, לא כלל את קריאות אוהדי בני סכנין וגם לא את העובדה שקבוצה גדולה של אוהדים לא עמדה במהלך דקת הדומייה. מדוע לא כלל עודה את בדו״ח שלו כי אוהדי בני סכנין לא כיבדו את דקת הדומייה? הרי גם סכנין מודה בכך. (צילום: ארכיון).