עו״ד פלטק פנה למנהלת ולאיגוד השופטים בדרישה להעניש את סכנין שאוהדיה ביזו את הרוגי אסון הנחל - 0404
עו״ד פלטק פנה למנהלת ולאיגוד השופטים בדרישה להעניש את סכנין שאוהדיה ביזו את הרוגי אסון הנחל

עו״ד פלטק פנה למנהלת ולאיגוד השופטים בדרישה להעניש את סכנין שאוהדיה ביזו את הרוגי אסון הנחל

אלפי תגובות ברשת החברתית בעקבות פרסום הטור של בועז גולן בחדשות 0404 על אוהדי בני סכנין שביזו אתמול את הרוגי אסון נחל צפית, בעת ששרקו בוז בדקת הדומייה רגע לפני תחילת המשחק מול רעננה ושמחו על מותם של הנערות והנער.

במכתב ששלח עו״ד אייל פלטק, פרקליט חדשות 0404, בשם חדשות 0404 למנהלת הליגה ולאיגוד השופטים, הוא דורש כי הקבוצה תענש בחומרה.

תחת הכותרת: ״ביזוי כבודם של עשרת נערי הרוגי השיטפון על ידי אוהדי קבוצת הכדורגל בני סכנין, כתב עו״ד פלטק: ״מרשי, אתר החדשות : "0404", ייפה כוחי לפנות ולטפל בנושא שבנדון. ביום שבת 28.4.18, התקיים משחק כדורגל באצטדיון העיר "סכנין" בין הקבוצות : "הפועל רעננה" לקבוצת "בני סכנין".

התנהגותם הפרועה והמשולחת כל רסן של אוהדי "בני סכנין" כלפי כל סממן ישראלי ידועה זה מכבר וארעה מספר פעמים. במשחק שהתקיים כאמור ביום שבת 28.4.18, ובמהלך דקת דומייה לזכר 10 הנערים שנספו באסון השיטפון בנחל צפית, בחרו אוהדי קבוצת "בני סכנין", לשרוק בוז, לבזות את דקת הדומייה וזכרם של עשרת ההרוגים ולמעשה הביעו שמחה על מותם של הנערים.

אין מילים אשר יביעו את שאט הנפש מהתנהגות ברברית וחסרת כבוד מנימלי, למותם של הנערים ולו למראית עין.

ברור למרשי, כי אין זה מתפקידכם ויכולתכם לחנך ולהבהיר לאוהדי בני סכנין שהתנהגותם זו מזכירה יותר התנהגות של "עדר בהמות" מאשר של בני אדם ואת החומרה שבמעשיהם. יחד עם זאת, הנכם נדרשים להפעיל את מלוא סמכותכם ולהטיל עונשים ראויים על קבוצת הכדורגל "בני סכנין" בעקבות התנהגות אוהדיה כאמור״.

 
אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com