אילן בר שלום ז״ל - הנעדרת האחרונה שאותרה בלילה בערוץ הנחל - 0404

אילן בר שלום ז״ל – הנעדרת האחרונה שאותרה בלילה בערוץ הנחל

הותר לפרסום שמה של ההרוגה האחרונה באסון בנחל: אילן בר שלום ז״ל. גופתה של אילן, הנעדרת האחרונה, אותרה סמוך ל-23:00 בערוץ הנחל. יהי זכרה ברוך!

אילן בר שלום, תלמידת כיתה י"ב מראשון לציון היא ההרוגה ה-10 שנסחפה אתמול למוות באסון בנחל צפית. שמות שאר ההרוגים פורסמו קודם לכן והם: אלה אור, שני שמיר, צור אלפי, יעל סדן, מעיין ברהום, רומי כהן, גלי בללי עדי רענן ואגם לוי. 

אלה אור, צור אלפי, אגם לוי, מעיין ברהום, גלי בללי, שני שמיר, יעל סדן, רומי כהן

"נערה מקסימה עם חלומות גדולים"

אלה אור ז"ל, הייתה תלמידת כיתה י"ב בבית הספר אמי"ת מעלה אדומים. "אנו המומים עם פטירתה של תלמידתנו האהובה, אלה, באסון הנורא", מסרו בבית ספרה. "אלה הייתה נערה מקסימה עם חלומות גדולים, תלמידה ערכית שהייתה אהובה על חברותיה ומורותיה. היא הייתה מהטובות שבתלמידות, ילדה עם ראש גדול שהייתה נכונה תמיד לעזור ולעשות למען האחר".

אלה אור ז"ל

במנהלת החינוך הממלכתי-דתי מסרו כי היא "הייתה אהובה על חברותיה". ראש המנהל, ד"ר אברהם ליפשיץ, ספד לאלה ואמר: "איבדנו בכאב גדול ובצער עמוק תלמידה יקרה. ינוחמו המשפחות ובתי החינוך מן השמים. אנו מתפללים על פצועי האסון ומקווים לבשורות טובות".

חמשת אחיה של אלה, עמית, רועי, חן, עוז ומעין, כתבו לזכרה: "אלה רבקה הייתה הילדה הקטנה של משפחתנו, משפחת אור. האחרונה בשרשרת… הפרח הכי יפה. החיוך הכי מקסים ומתוק, תמיד אכפתית, תמיד מחבקת, תמיד אופטימית. האחות הכי מוכשרת והכי מוצלחת במשפחה! הילדה האנרגטית ומלאת שמחת החיים נקטפה לנו בטרם עת במקום שהכי אהבה.. בטיול בחיק הטבע".

אלה אור תובא למנוחות בשעה 12:00 בבית העלמין במישור אדומים. המשפחה הפיצה בקשה מיוחדת לכלי התקשורת, שלא לסקר או לשדר קטעים מהלוויה במהלך השבת.

"ירושלים אבלה על הנספים באסון הכבד"

מעיין ברהום למדה בכיתה י"ב בתיכון בויאר בירושלים. מבית הספר נמסר אמש כי "בצער רב אנחנו מודיעים כי מעיין נהרגה היום באסון בנחל צפית. זהו רגע קשה לכולנו. בית הספר פתוח לכל מי שמעוניין להגיע ולכאוב ביחד. צוות שכבת י"ב וההנהלה, יחד עם גורמים נוספים עומדים לרשותכם הערב. מחר בבוקר בית הספר יהיה פתוח שוב, נעדכן אתכם בכל הדרוש. שלא נדע עוד צער".

מעיין ברהום ז"ל

מבית הספר לאומנויות בירושלים, בו למדה יעל סדן, נמסר: "בית הספר כי יהיה פתוח הערב ומחר לתלמידות ולתלמידים לשיחות תמיכה בשעה קשה זו". ראש העיר ירושלים ניר ברקת מסר כי "העיר ירושלים אבלה על הנספים באסון הכבד בערבה – אנו מחבקים את המשפחות חיבוק חם ומנחם ונושאים תפילה לשלום הפצועים".

יעל סדן ז"ל

 

יעל תובא למנוחות בשעה 12:30 בהר המנוחות בירושלים.

רומי ענתה: "מאמא אל תדאגי, אני בסדר"

אבל כבד ירד אתמול על מושב מאור עם היוודע דבר מותה של רומי כהן בת 17 וחצי, תלמידת כיתה י"ב בבית הספר התיכון מבואות עירון במועצה האזורית מנשה.

רומי כהן ז"ל

"רומי הייתה תלמידה מצטיינת, הריקוד היה מאוד חשוב לה, מלח הארץ מוכשרת בכל תחום שנגע בו, תלמידה מצטיינת וחברה מדהימה, תמיד חשבה על האחרים, רצתה לתרום ובעלת רגישות חברתית מאוד גבוה", ספדה לה בכאב אנמדה פיין, חברת משפחה. "היא בת טובה, חברה טובה, ואחות טובה, היא הייתה גאוות המשפחה וגאוות כל המושב", הוסיפה נטע אסולין, חברת משפחה.

אסולין סיפרה שיעל, אמהּ של רומי, הזהירה אותה מלצאת לטיול ורומי השיבה: "מאמא אל תדאגי הכל בסדר, שינו לנו את המסלול, אני בסדר. חם לנו ויבש לנו".

ראש המועצה האזורית מנשה אילן שדה אמר: "אנו כואבים ומשתתפים בצערה של משפחת כהן באבלם הכבד על מותה בטרם עת של בתם רומי באסון הכבד בנחל צופית. צוותי החינוך, הרווחה והשירות הפסיכולוגי של המועצה נמצאים בבית המשפחה ועם תושבי המושב ומסייעים ככל שניתן, על אף שאין נחמה".

רומי כהן תובא למנוחות ביום א' בשעה 12:30 בבית העלמין במאור.

"נערה מדהימה משכמה ומעלה"

על שני שמיר נכתב בהודעה שפורסמה בשוהם: "נערה מדהימה משיכמה ומעלה מדריכה בצופים, מלח הארץ. הלם גדול אצלנו בישוב. יהי זיכרה ברוך".

שני שמיר ז"ל

שני הייתה רכזת מדריכים בשבט הצופים עמית וכיהנה גם במועצת הנוער היישובית. יעל אמה היא אשת חינוך, אביה אריק היה טייס בחיל האוויר וכיום – איש עסקים. היא הבת האמצעית מבין ארבעה אחים. הלווייתה תתקיים היום בשעה 13:00 בבית העלמין בית עריף.

 

"הכאב בלתי נתפס"

במושב חירות קיבלו את הבשורה על מותה של אגם בהלם: "כולנו בלב שבור, מתקשים לעכל את הבשורה הקשה שאגם נספתה", אמר מזכיר המושב מיכה זוהר, "הכאב הוא גדול. בלתי נתפס. מדובר במשפחה אהובה ומדהימה ועתה עלינו לחזק אותה בשעה הקשה". אגם, תלמידת כיתה י"ב בקריית החינוך בני דרור, הייתה אמורה להתחיל ללמוד בשנה הבאה במכינת "בני ציון".

אגם לוי ז"ל

אגם תובא למנוחות בשעה 12:30 בבית העלמין לב השרון בתל מונד.

צור אלפי, תלמיד כיתה י"ב בן 17 בתיכון רבין במזכרת בתיה, התקבל למכינה והיה אמור להתחיל ללמוד בה בשנה הבאה.

אלפי יובא למנוחות בשעה 12:00 בבית העלמין במזכרת בתיה.

צור אלפי ז"ל

התנדבה בכנפיים של קרמבו

גלי בללי, בת 18 מגבעתיים, תלמידת י"ב בתיכון שמעון בן צבי בעיר, התכוונה לצאת למכינה לפני הצבא כדי לשרת שירות משמעותי ולתרום לחברה. מ"כנפיים של קרמבו" נמסר כי גלי "הייתה ממובילי סניף גבעתיים וחלק בלתי נפרד מהתנועה, אנו משתתפים בכאבה הגדול של משפחת בללי ומחבקים אותם".

גלי בללי ז"ל

 

גלי האהובה הייתה חלק בלתי נפרד מהתנועה ותחסר לנו מאוד.דנה, חברת ילדות של גלי, אמרה: "היא רצתה לצאת למכינה והיא אמרה שכדאי גם לי לעשות מכינה. היא הייתה הכי חכמה, צמאה לידע. היא רצתה להוביל ולהנהיג, הכי אופטימית ומצחיקה שיש. ידעתי שהיא יוצאת לטיול אבל לא ידעתי עד כמה זה יהיה מסוכן. כולנו בשוק, זה הלם, אנחנו לא מעכלים עדיין וזה לא נתפס ואין לי מילים להגיד. לא היה בן אדם שהכיר את גלי ולא אהב אותה כי היא קורנת חייכנית ואחת שנגעה בכולם".

רן קוניק, ראש העיר גבעתיים וחבר המשפחה, אמר: "ההודעה האיומה הכתה קשות בעיר כולה ובי באופן אישי. גלי הייתה ילדה מדהימה, מצטיינת בכל תחום אפשרי ובעלת ערכים נשגבים, שהובילו אותה להתנדבות ומעורבות חברתית יוצאת דופן. הוריה של גלי, חברת המועצה אתי ואייל שהוא חבר ילדותי עוד מאז הגן, הם חברים קרובים שלי ואהובים על ידי רבים מתושבי העיר. אני כואב, המום וליבי נשבר לרסיסים. לצערי אין במקרים האלה נחמה".

ההורים שהו בחו"ל ורק הבוקר קיבלו את הבשורה

עדי רענן, תושבת מכמורת ובוגרת תיכון רמות ים. על מותה הטראגי של עדי נודע אתמול, עוד בטרם פורסמו שמות נערות נוספות, אך אז התברר כי הוריה נמצאים באמצע טיול בחו״ל.

במועצה האזורית עמק חפר אמרו כי "צוותי חינוך ופסיכולוגים של המועצה הגיעו לבית הספר ופועלים על מנת לתמוך בתלמידים ברגעים קשים אלה. אנו מחבקים בכאב את בני משפחתה של עדי ואת תלמידי ומורי משפחת רמות ים". היא תובא למנוחות ביום א' בשעה 18:00 במכמורת.

מבזקיםלכל המבזקים

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com