אישום: בעקבות "דאגתו" חסרת הגבולות לאחותו - השליך לעברה רימון הלם - 0404
אישום: בעקבות דוברות המשטרה

אישום: בעקבות "דאגתו" חסרת הגבולות לאחותו – השליך לעברה רימון הלם

כתב אישום יוגש מחר (חמישי), בבית המשפט המחוזי בבאר שבע, כנגד בן 19 בחשד שזרק רימון הלם לעבר אחותו מחוץ לביתה שבאשדוד. בחקירתו, הודה במעשה וקשר עצמו למיוחס לו. 

בתאריך ה-8.4.18 השליך החשוד, לו קיים "סכסוך" עם אחותו על רקע התנהלותה בחייה האישיים אותם לא ראה בעין יפה, לטענתו, רימון הלם לעבר חניית בניין ברחוב יוספטל באשדוד. באותה עת הגיעה אחותו למקום לאחר שירדה ממונית והבחינה באופנוע שנוסע אחריה, הבחינה בדמות שמתקרבת וזורקת לעברה דבר מה.

עדים במקום ידעו לספר על שמיעת קול פיצוץ וכוחות משטרה הוזעקו למקום ונפתחה חקירה תוך ניסיונות לאתר את החשוד. כשלושה ימים לאחר מכן, משהבין החשוד כי חוקרי המשטרה מנסים לאתרו, בחר זה להסגיר עצמו בתחנת המשטרה באשדוד ונעצר לחקירה. מעצרו הוארך בבית המשפט ובמהלך החקירה קשר עצמו לחשדות המיוחסים לו והודה בהשלכת הרימון לעבר אחותו.

לאחר ביסוס תשתית ראייתית שבמהלכה אף אותרו שני רימונים נוספים על גג ביתו של החשוד, אותם רכש על פי החשד מחייל צה"ל, צפויה פרקליטות דרום להגיש כנגדו כתב אישום בבית המשפט המחוזי בבאר שבע.

מהמשטרה נמסר כי, "שימוש פוחז וחסר אחריות באמצעי לחימה צה"לי, יכול היה בנקל לפגוע באזרחים חפים מפשע. אנו נמשיך לפעול במקצועיות על מנת להביא לדין את אלו המסייעים והאחראיים לעבירות מעין אלו".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com