למה המשטרה לא מדווחת לכם על הטרור החקלאי, טרור בדואי ופשעי שנאה נגד יהודים - 0404
למה המשטרה לא מדווחת לכם על הטרור החקלאי, טרור בדואי ופשעי שנאה נגד יהודים דוברות המשטרה

למה המשטרה לא מדווחת לכם על הטרור החקלאי, טרור בדואי ופשעי שנאה נגד יהודים

משטרת ישראל מאכזבת. מאכזבת מאוד. לאחר שפרגנו כאן, לא מעט, לעבודת המשטרה בתחומים שונים, הגיע הזמן גם להציג את האמת הקשה: משטרת ישראל מזניחה פשעים רבים נגד יהודים ומתמקדת בעיקר בחקירות אנשי ציבור ובשמירה כללית על ביטחון הציבור.

אירועי הטרור בירושלים הולכים ומתעצמים: הרכבת הקלה חזרה לחטוף אבנים ובקבוקי צבע על בסיס יומי, כלי רכב פרטיים ואוטובוסים חוטפים מידי יום אבנים בירושלים. מעל 10 כלי רכב ניזוקו בתוך שבוע אחד ונהג אגד ניצל מלינץ׳. כל זה, כאמור, רק בירושלים ולא כולל ירי זיקוקין ובקבוקי תבערה לעבר בתי יהודים ולעבר כוחותינו בבירת ישראל. בלתי נתפס!

0404

בדרום, הבדואים עושים מסיבות נשק. יורים ברחובות, מערב פרוע מסכן חיים ורק בזכות סרטון ברשת החברתית – המשטרה בכלל למדה על האירוע. אירוע אחד בין רבים נוספים.

0404

הטרור החקלאי מכה בחקלאי ישראל. נזקים של עשרות מיליוני דולרים לחקלאינו ומכת מדינה שלא ידענו כמותה.

אלפי כתובות הסתה לרצח יהודים, פשעי שנאה, צלבי קרס בירושלים, ברחבי איו״ש, בטייבה (כמות מטורפת), בתחנות אוטובוס ברחבי הארץ, בטרמפיאדות, על אנדרטאות חללי צה״ל ועוד ועוד.

חדשות 0404

כן, יש גם דברים טובים במשטרה. היא אוספת נשק (פרומיל ממה שבאמת נמצא בחוץ), מונעת פשעים, מורידה אחוזי פשיעה ומטפלת בעבריינים, אך דומה שההזנחה בטיפול באירועים החשובים באמת – היא לא פחות מהזנחה פושעת.

0404

המידע המצטבר בחדשות 0404 על אירועים רבים מאוד שאינם מטופלים, מעלה שאלות קשות למפכ״ל המשטרה. אם משטרת ישראל היתה משקיעה עשרה אחוז ממאמציה בחקירות ראש הממשלה בטיפול בטירוף הזה שמפריע לכל אזרח בישראל, מצבנו היה טוב. הרבה יותר טוב.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com