ירושלים מאיימת: "נתלונן על הפועל ב"ש״. האלופה בתגובה: ״פועלים רק על פי התקנון״ - 0404
ירושלים מאיימת: ליאת אבשלומי

ירושלים מאיימת: "נתלונן על הפועל ב"ש״. האלופה בתגובה: ״פועלים רק על פי התקנון״

בית״ר ירושלים החליטה היום (שלישי) "להוריד את הכפפות" ולהגיש תלונה להתאחדות לכדורגל כנגד הפועל ב״ש בעקבות פנייתה של האלופה, כביכול, למספר שחקנים של סגניתה טרם סיום העונה. 

בהודעה שמסרה בית״ר ירושלים ל-0404 לפני מספר דקות נאמר: ״מועדון הכדורגל בית״ר ירושלים רואה בחומרה רבה את התנהלות מועדון הפועל ב״ש וזאת לאור פניותיהם לשחקני בית״ר ירושלים שחלקם אף תחת חוזה, וזאת תוך כדי ובשיא מאבק ספורטיבי בין שני המועדונים המתחרות נכון לנקודת זמן זו על תואר האליפות.

ליאת אבשלומי

פרט לעובדה כי מדובר בעבירה תקנונית במסגרת ההתאחדות לכדורגל, מתקיימות כאן בעיה אתית ומוסרית מהחמורות ופגיעה קשה ברוח הספורט. מועדון הכדורגל בית״ר ירושלים לא ישתוק ובכוונתו להגיש תלונה נגד מועדון הפועל ב״ש במוסדות ההתאחדות לכדורגל ובמנהלת הליגות לכדורגל״.

האלופה הגיבה לטענות בית״ר ירושלים ומסרה: ״הפועל ב״ש מנהלת מו״מ עם שחקנים רק בהתאם לתקנון ולדין. כל ניסיון לטעון אחרת חוטא לאמת. ככל שבית״ר חושבת אחרת, היא מוזמנת לפנות לערכאה המתאימה לבירור טענותיה״.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com