משפחת גולדין מבהירה: "לא ידוע לנו על שום התפתחות בעניין השבת הבנים" - 0404
משפחת גולדין מבהירה: דובר צה"ל

משפחת גולדין מבהירה: "לא ידוע לנו על שום התפתחות בעניין השבת הבנים"

בעקבות הפרסומים התקשורתיים מבקשת משפחת גולדין להבהיר כי לא ידוע לה על כל התפתחות או התקדמות בעניין השבת חיילי צה״ל, סמ״ר אורון שאול וסגן הדר גולדין, והאזרחים הישראליים. ככל הידוע למשפחה, יחיא סנואר הוא הכתובת היחידה לגורל של חיילי צה״ל והאזרחים הישראליים המוחזקים בעזה.

המשפחה שבה ודורשת מראש הממשלה נתניהו ושרי הקבינט המדיני-בטחוני להפעיל לחץ על חמאס על מנת ליצור את התנאים להסכם.

עמדת המשפחה היא שעל ממשלת ישראל להבטיח, ולגייס לשם כך גם גורמים בינלאומיים, שחמאס לא יוכל לקבור את מחבליו בלוויות תודעתיות ההופכות לפסטיבלים תקשורתיים כל עוד הוא ממשיך להחזיק בחיילי צה״ל ובאזרחים הישראליים.

מהמשפחה נמסר: "על ממשלת ישראל להפסיק להיות פסיבית ונאיבית ביחס לגורל חיילי צה״ל ואזרחי ישראל, על הממשלה להיות אקטיבית ולבצע פעולות שילחצו את הנהגת חמאס ויבהירו לה כי החזקה בחללי צה״ל ובאזרחים ישראליים היא נטל ולא נכס. על נתניהו כראש ממשלה ושר חוץ לפעול גם בזירה הבינלאומית כדי שחמאס ישלם מחיר על כך שהוא מפר ברגל גסה את הדין ההומניטרי הבינלאומי. אחרי כמעט ארבע שנים, זו הדרך היחידה שאנו מכירים להיפוך המשוואה".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com