משפחת גולדין דורשת מהממשלה לא לאפשר החזרת גופת המחבל המחוסל במלזיה לקבורה בעזה - 0404
משפחת גולדין דורשת מהממשלה לא לאפשר החזרת גופת המחבל המחוסל במלזיה לקבורה בעזה שלמה מור

משפחת גולדין דורשת מהממשלה לא לאפשר החזרת גופת המחבל המחוסל במלזיה לקבורה בעזה

משפחת גולדין פנתה הערב למתאם השבויים והנעדרים, ירון בלום, למתאם הפעולות בשטחים, אלוף יואב פולי מרדכי, ולמזכירו הצבאי של ראש הממשלה נתניהו, תא״ל אליעזר טולדנו, בדרישה כי ממשלת ישראל לא תאפשר להשיב לקבורה בעזה את גופתו של פאדי אל בטאש אשר מצא את מותו הלילה במלזיה.

בפנייתה של משפחת גולדין צויין כי המשפחה מתנגדת נחרצות להחזרת גופתו של אל בטאש לקבורה בעזה כל עוד ארגון חמאס ממשיך להחזיק בחיילי צה״ל, סמ״ר אורון שאול וסגן הדר גולדין, ובאזרחים הישראליים. עוד הוזכר על ידי משפחת גולדין, כי פתיחת סוכת האבלים בעזה, לאחר היוודע דבר מותו של אל בטאש, היא עדות ברורה לכך שחמאס מחכה להזדמנות לקיים לוויה תקשורתית שתהיה אירוע תודעתי שיש למנוע את קיומו כל עוד חמאס מחזיק בחיילי צה״ל ובאזרחים ישראליים בניגוד לדין ההומניטרי הבינלאומי.

ממשפחת גולדין נמסר: ״הבהרנו לכל הנוגעים בדבר שעמדתנו בעניין זה ברורה ונחרצת ושאין להשיב את גופתו של אל בטאש לקבורה בעזה. אנו משוכנעים שישראל צריכה לפנות בעניין הזה גם למצרים ולא לאפשר את העברת הגופה של המחבל דרך מעבר רפיח״.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com