אלפים הגיעו לבקר במכללה הלאומית לשוטרים: "המשטרה וגופי ביטחון הפנים מאפשרים לכולנו לחגוג 70 למדינתנו" - 0404
צילום: דוברות המשטרה

אלפים הגיעו לבקר במכללה הלאומית לשוטרים: "המשטרה וגופי ביטחון הפנים מאפשרים לכולנו לחגוג 70 למדינתנו"

כ-30,000 בני אדם הגיעו במהלך היום (חמישי) ליום הפתוח של המשרד לביטחון הפנים ומשטרת ישראל במכללה הלאומית לשוטרים.

המבקרים הרבים צפו במופעי כלבנים ופרשים, יחידות החבלה, סיור, זיהוי פלילי, תנועה, יחידות מיוחדות ופעילות מורשת.

במסגרת היום הפתוח צפו המבקרים גם במטס של מסוקי המשטרה וטייסת הכיבוי שחגו מעל שמי המכללה.

השר לביטחון הפנים ונושאים אסטרטגיים, גלעד ארדן, הודה לכוחותינו ואמר כי "המשטרה וגופי ביטחון הפנים נמצאים היום בחזית ההתמודדות עם אתגרי הביטחון של ימינו. הם אלו שמאפשרים לכולנו לחגוג את יום ההולדת השבעים למדינתנו האהובה. עשרות אלפי השוטרים, לוחמי האש והסוהרים, ביחד עם עשרות אלפי מתנדבים המייצגים את כל היפה והנאצל בחברה שלנו, פועלים למען כולנו 365 ימים בשנה, ביום ובלילה, בעשייה בלתי פוסקת ברחבי המדינה בנושאים הרגישים ביותר והקשים ביותר בחברה ובביטחון. בשנתיים האחרונות הכוח הזה גדל ומתעצם באלפי שוטרים נוספים ששומרים עלינו במרכזים הומי קהל, בערים, ביישובים ובכבישים. אני גאה בכוחות הביטחון הנפלאים שלנו. זוהי לי עוד הזדמנות להגיד למפקדים, לשוטרים, ללוחמי האש ולסוהרים מילה אחת עם משמעות גדולה- תודה!"

מפכ"ל המשטרה, רב ניצב רוני אלשיך, ברך את המבקרים ואמר כי "אני מברך את כל מי שנמצא כאן ומתארח בצל קורתה של משטרת ישראל במכללה הלאומית לשוטרים, אולי המכללה לשוטרים היפה ביותר בעולם לפי כל המפכ"לים מרחבי הגלובוס שמבקרים פה. אבל בעצם, זה לא משנה באיזה אירוע הייתם בוחרים לבלות היום, בכל מצב הייתם מתארחים אצל משטרת ישראל. זאת משום שכבר חודשים רבים משטרת ישראל מתאמת ומאשרת תכניות אבטחה וסדר ציבורי לכל מפיקי האירועים בכל רחבי הארץ, על מנת שתוכלו לחגוג בבטחה״.

עוד אמר המפכ"ל כי "השוטרים הם היחידים שלא מבלים בחג כי הם פה ובכל מקום, בכדי לאפשר לכם לחגוג בכל ימות השנה וביום העצמאות בפרט. מי שבא ליום הפתוח שלנו ראה את מקצת ממערכי הפעילות של משטרת ישראל המופעלים על ידי מאות יחידות המשטרה כדי שבכל השנה תבלו בשלום ובבטחה".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com