עם ישראל נקרא להצטרף להפגנת נוכחות עם דגלי ישראל מול תהלוכת הערבים עם דגלי הטרור בחוף כרמל - 0404
+
עם ישראל נקרא להצטרף להפגנת נוכחות עם דגלי ישראל מול תהלוכת הערבים עם דגלי הטרור בחוף כרמל 0404

עם ישראל נקרא להצטרף להפגנת נוכחות עם דגלי ישראל מול תהלוכת הערבים עם דגלי הטרור בחוף כרמל

הזוי שהמשטרה אישרה להם אבל עם ישראל לא מתכוון לוותר. תושבי אזור חוף כרמל קוראים לציבור הרחב להגיע עם דגלי ישראל ולהצטרף להפגנת הנוכחות מול הערבים שיצעדו היום עם דגלי אש״ף.

ההודעה שנשלחה בתפומה רחבה: חברים חג שמח, מבקשים שלא נעסוק כאן בהאשמות ובפוליטיקה לסוגיה. ציונות נטו, הפגנה לא ניתן לקיים אז נלך על משהו אחר שישאיר זיכרון מבורך. מבצע כחול לבן.

יש תכנית שלהם לנוע ולהניף דגלי אש״ף, ואנחנו ניתן מענה ציוני הולם וחוקי. ננוע בצירים בשיירות איטלקיות עם דגלי ישראל. בכוונתנו לתלות דגלי ישראל בשטחנו סביב למתחם ולשמור עליהם שלא יבזו אותם ועוד דברים לא אלימים ברוח זו.

מי שמעוניין לקחת חלק שיגיע לרחבת מפעל אוכל ביתי ניר עציון בשעה 13:00 וייקח חלק בתגובה ציונית ספונטנית מנגד למה שהולך להתחולל בשטחים שלנו.

אין זו הפגנה אלא מחאת "שמעתי ובאתי". מי שירצה לסקר את זה נהדר וגם אם לא, ייחרט בתודעה האישית והכללית שהבענו את שמחתנו המלאה ביום העצמאות שלנו. 🇮🇱

הודעה הוספת:

לחברי ותושבי קהילת חוף כרמל: היום (חמישי), יום העצמאות, מתוכננת להתקיים למורת רוחנו, הפגנה ותהלוכת "שיבה" של ערביי ישראל בשיתוף גורמי שמאל קיצוניים אנטי ישראליים כגון עמותות עקורים וזוכרות. אנו מתנגדים נמרצות לקיום ההפגנה בשטחי ניר עציון.

נפעל בכל תוקף ובכל דרך למנוע את הדבר ולהתנגד לו. אנו זקוקים לקולכם, מבקשים שתירשמו בקישור הבא ותביעו את הצטרפותכם למאבק. בשעה 14:00 ניפגש עם הרשויות ונביא את קולכם. אנו מסכימים ובאנו כאן על החתום: וועד המחאה ומזכירות ניר עציון.

פתח/י קישור זה כדי להצטרף לקבוצת WhatsApp:https://chat.whatsapp.com/ASeNbNm9LhIF4F0zTPDh40