כתוצאה מתקלה - אלפים נדרשו להתייצב לצו 8. מילואימניק: ״כבר יצאתי למקום המפגש״ - 0404
כתוצאה מתקלה – אלפים נדרשו להתייצב לצו 8. מילואימניק: ״כבר יצאתי למקום המפגש״

כתוצאה מתקלה – אלפים נדרשו להתייצב לצו 8. מילואימניק: ״כבר יצאתי למקום המפגש״

תקלה גדולה ומשמעותית בצה״ל: מוקדם הבוקר (יום העצמאות) קיבלו אלפי מילואימניקים הודעות צו 8 הקוראות להם להתייצב באופן מידי ביחידה. רק מאוחר יותר התברר כי מדובר בתקלה וזאת לאחר שרבים כבר התארגנו ואף יצאו למקום המפגש.

הדרישה להתייצב הגיעה בהודעות סמס ובחיוג טלפוני אוטומטי.

ההודעה התקבלה בסמס: ״שלום (השם הוסר ע״י 0404), זוהי הודעה ממרכז הגיוס של יחידתך. הופעל גיוס חירום. יש להתייצב באופן מיידי במקום המפגש ……, פתח תקווה. להזכירך, עליך להביא את ערכת המגן שברשותך וציודך הצבאי.. לפרטים נוספים ובעיות ניתן לפנות למספר: ….״.

״קבלנו הודעה להתייצב מיידית לצו 8. אני אישית כבר הכנתי את הכל ויצאתי לכיוון הבסיס. הייתי בטוח שמדובר במלחמה והלכתי לתת נשיקה לילדים״, סיפר ל׳ לחדשות 0404.

חייל מילואים אחר סיפר: ״הכנתי תיק והתקשרתי ליחידה לברר אם אני יכול להגיע עם הרכב היישר למקום ההתייצבות, אבל כלל לא ענו בטלפון שצורף להודעה״.

מאוחר יותר התקבלה ההודעה הבאה: ״זוהי הודעת ביטול! זוהי הודעת ביטול! ההודעה ממרכז מידע של יחידתך איננה נכונה. אין צורך בהתייצבות!״

מצה״ל נמסר בתגובה כי מדובר בתקלה.

הגב

avatar
  Subscribe  
Notify of
אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com