הזדמנות חד פעמית לשנות את הדיקטטורה מצד בג״ץ - רק כחלון עלול להרוס את כולנו - 0404
הזדמנות חד פעמית לשנות את הדיקטטורה מצד בג״ץ – רק כחלון עלול להרוס את כולנו יוסי אלוני

הזדמנות חד פעמית לשנות את הדיקטטורה מצד בג״ץ – רק כחלון עלול להרוס את כולנו

עם ישראל ניצב בפני רגע מכריע וגדול. רגע, שדומה שכמוהו לא ישוב עוד. הזדמנות אחת ויחידה, שיש לה רוב גדול בעם ישראל ותמיכה בקרב ממשלת הימין. אדם אחד בלבד מאיים להרוס את הכל ולהחזיר אותנו שנים אחורה – השר משה כחלון.

כחלון, פעם יקיר הליכוד, הפך כבר מזמן לזה שגנב קולות מהימין, חתך למרכז ושמאלה ממנו והתחבר לכותרות – כדי לקבל משוב טוב בחלק מכלי התקשורת. אין הסבר אחר להתנהלות של כחלון. התנהלותו פחדנית, מנותקת מהמציאות ומנותקת מעם ישראל.

כחלון, נכשל במבחן התוצאה. רפורמות שניסה לבצע כשלו, הבטחות נדל״ן הפכו לבועות שהתנפצו ועוד, אך דומה שדווקא במקום הקל ביותר, במקום שאליו שואף עם ישראל, דווקא שם, הוא מצליח להרוס.

פסקת ההתגברות המורחבת היא ההבדל העצום בין שמאל לימין בישראל. בעוד השמאל מחבק את בג״ץ, הימין שואף לצדק – שאלה שבחר בהם ינהיגו וישלטו. שהחלטות שקיבלו כתוצאה ממנדט שהתקבל מעם ישראל, יהפכו למציאות ולא ייפסלו ע״י שופטים – ע״י אלה שאף אחד מאיתנו לא בחר בהם. כחלון, בחר את הצד השמאלי של המפה. בכל פעם שבג״ץ עולה על שולחן הדיונים, הוא מתייצב כמו טווס, עם מניפת נוצותיו ומאיים. בכל פעם שמו עולה כמי שעומד לפרק את הממשלה.

כחלון מבין היטב אבל ממשיך לפעול נגד רצון עם ישראל. הוא יודע שמפלגתו כבר אינה רלוונטית ושסיכויו בבחירות הבאות קטנו מאוד. למרות זאת, הוא מניף נוצות וממשיך להתנפח. עד שהבלון יתפוצץ.

הגיע הזמן שיפסיק להרוס לנו. שיפסיקו להרוס לעם ישראל. לכולנו.

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com