מדפסת XTL למדבקות כיול או לצרכי בדיקה תקופתית - 0404
מדפסת XTL למדבקות כיול או לצרכי בדיקה תקופתית מדפיסים מדבקות

מדפסת XTL למדבקות כיול או לצרכי בדיקה תקופתית

מהו המשותף לעמדות כיבוי אש, לציוד חשמלי רגיש, ולמכשירי מונים? לכל אלו יש צורך לבצע ביקורות תקופתיות, בדיקות או כיול. בכל המקרים הללו וכן בכל מקרה אחר שבו צריכים לבצע בדיקות ולסמן ממצאים, כבר לא צריכים לבצע עדכונים בכתב יד. כתב יד מרושל, לא קריא או לא מובן הינו בעיה ידועה ונפוצה, אבל יש פתרון. מהיום, ניתן להשתמש במדפסת מיוחדת להפקת מדבקות. יש בנמצא אפילו מדפסת להדפסה בגודל XTL, ברור, נעים לעין וקריא. להלן, ריכזנו עבורכם את כל מה שחשוב לדעת לגבי מדפסת XTL למדבקות כיול או לצרכי בדיקה תקופתית – יתרונותיה ותועלותיה.

ניתן להדפיס הכל ובקלות

מי שטרם התוודע למדפסת XTL למדבקות עשוי לחשוש מכך שלא ניתן יהיה להדפיס נתונים משתנים ביעילות. יש להבין כי מדובר במדפסת גמישה, לא רק נוחה לתפעול אלא גם כזאת המאפשרת להדפיס בשטח מדבקות בדיוק לפי הצורך. משמעות הדבר היא כי אם רוצים, ניתן להדפיס נתונים משתנים באופן חד ערכי, כדוגמת מספרים סידוריים ויחד עם זאת, ניתן גם לבחור בהדפסה של נתונים אקראיים, שלא ניתן לצפות מראש (לפני קריאת המונה בשטח).

גם קריא וגם עמיד

ברור כי כאשר מדפיסים מדבקות נפטרים מבעיה של כתב יד לא קריא, אבל המדפסת מביאה עמה תועלת לא פחות חשובה. בהדפסה על גבי מדבקות המיוצרות במיוחד, מקבלים נתונים מודפסים שאינם נמחקים. כל מה שכתוב על גבי המדבקה עמיד, גם לתנאי חוץ קשים. העמידות הינה לקרינת השמש, קרינת UV, גם למים ולחות, גם לשינויי טמפרטורה. יש להוסיף שלא רק הכתב קריא ועמיד אלא גם המדבקה עצמה. מדובר במדבקה שאיננה דוהה, כך שאם אתם משתמשים במדבקה אדומה, למשל, הצבע האדום יישאר ולא יימחק.

הדבקה קבועה

לא רק מה שכתוב על גבי המדבקה נשאר עמיד לאורך זמן. בזכות דבק חזק ובזכות חומרי גלם מעולים, המדבקה תישאר דבוקה היטב למקום ולאורך זמן. ניתן למצוא מדבקות איכות על בסיס ניילון גמיש, פוליאסטר או PVC. על כל זה יש להוסיף כי את המדבקה ניתן ליישם (כלומר להדביק) ביעילות על גבי כל סוגי המשטחים. ניתן ליישם על משטחים חלקים ועל משטחים מחוספסים, על גבי משטחים ישרים או מעוקלים.

מדפיסה בקלות, כל מה שחשוב

באמצעות מדפסת XTL למדבקות כיול ניתן לא רק להדפיס מספרים (רציפים או לא רציפים). באותה הקלות ניתן גם להדפיס ברקוד לפי הרצוי (ברקוד רגיל ברקוד מסוג קוד QR). לא פחות חשוב, יש גם אפשרות להוסיף לוגו רצוי או כל סימון אחר. במידה והנתונים שמורים על גבי קובץ אקסל, ניתן לייבא נתונים רצויים היישר לזיכרון המדפסת. אין כל בעיה להדפיס בשטח מדבקות כחלק מעבודות תחזוקה ומתן שירות, ללא צורך בהכנה מוקדמת וגם ללא ידיעה מוקדמת של הנתונים שיודפסו.

מבזקיםלכל המבזקים

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com