'עד כאן' בפרויקט מימון המונים – "נוק-אאוט לארגוני השמאל״ - 0404
'עד כאן' בפרויקט מימון המונים –

'עד כאן' בפרויקט מימון המונים – "נוק-אאוט לארגוני השמאל״

ארגון "עד-כאן" שהצליח לחשוף את פעילותם של מספר ארגונים אנטי ישראלים בתחקירים שזכו לתהודה רחבה, מבקש להתרחב ולהעמיק את פעילותו ופתח בפרוייקט גיוס המונים, באתר "GiveBack".

ב״עד כאן״ מציגים את החשיפות שהארגון הביא עד היום – חשיפת איסוף מידע סודי בידי ארגון שוברים שתיקה, חשיפת פעילות של פעיל השמאל הקיצוני עזרא נאווי אשר הסגיר סוחרים ערבים למנגנוני הרשות, תיעודים בלעדיים של פעילות ארגון "אנרכיסטים למען הגדר", הבאת חומרים מאוגנדה המוכיחים כי חייהם של המסתננים המגורשים לאוגנדה טובים, סגירת התכנית הרדיקלית אחוות עמים שפעלה במימון המדינה להבאת צעירים מחו"ל לצורך פעילות אנרכיסטית וחשיפות לאומיות נוספות.

"בשנתיים האחרונות, הוכחנו ב'עד כאן' שאנחנו יודעים לתעד ולחשוף לציבור את הנעשה מאחורי הקלעים של הארגונים המנסים לפגוע בלגיטימיות של מדינת ישראל, תוך שהם מתחזים ל'ארגוני זכויות אדם'", אומר אבירם זאבי, יו"ר הארגון, בסרטון שבדף הגיוס. "גם בימים אלה אנחנו ממשיכים לפעול בשיטות מתוחכמות כדי לחשוף את האמת. לעיתים, תוך סיכון אישי משמעותי".

"החברה הישראלית ומדינת ישראל נמצאים תחת מכבש לחצים בין לאומיים ופנימיים במטרה לגרום למדינה לשנות את דמותה וערכיה", נכתב בדף. "מובילי המאבק הם קבוצת ארגונים ועמותות הפועלים במימון זר של מאות מיליוני דולרים תחת הכינוי של 'ארגוני זכויות אדם'. הם פועלים בשטח, בתקשורת, בערכאות משפטיות, במסדרונות הכנסת והממשלה, בתקשורת הבינלאומית ואל מול ממשלות זרות. אלו ארגונים שמנסים לפגוע בתדמית ובלגיטימיות של מדינת ישראל. אנחנו לא נותנים להם!" כתבו.

"מדינת ישראל חזקה", אומר בסרטון גלעד אך, מנכ"ל התנועה. "ענפי הכלכלה, הביטחון, המדע והטכנולוגיה מהמפותחים בעולם. האויבים שלנו התייאשו מלהביס אותנו בשדה הקרב. הם החליטו לפנות אל המאבק על הלגיטימיות. אל השאלה האם ליהודי מותר בכלל להחזיק מדינה בחבל הארץ הזו. הם מנסים להפוך את הציונות למילת גנאי. מאות מיליוני דולרים מושקעים בכל שנה בכדי לקדם את הנרטיב הזה. בכדי להציג את מדינת ישראל כמדינת אפרטהייד אלימה. תוך ניתוק מוחלט מהמתרחש בשטח".

אך סיפר כי הפעלת הסוכנים ואנשי השטח, כרוכה ברכישת ציוד, ובהוצאות מרובות. בנוסף עיבוד החומרים לכדי תלונות למשטרה ולמערכות אכיפת החוק, הגשת עתירות וכלל הפעילות המשפטית של הארגון דורשת שכירת עורכי דין ומשפטנים אשר ילוו את הטיפול המשפטי הרב.

בארגון סיפרו כי בימים אלו הם עובדים תחקירינים ואנשי שטח על מספר פרוייקטים שבתקופה הקרובה יהיה ניתן לחשוף את תוצאותיהם לציבור, בדף הפרוייקט נכתב כי בכדי להוציא לאור את החשיפות הבאות ולהמשיך לתעד, לחשוף ולסכל את פעילויות הארגונים אשר נלחמים בנו – הארגון זקוק לתמיכת הציבור. "להם יש את הכסף מאירופה, לנו יש אתכם!!".

דף הפרוייקט –
https://www.giveback.co.il/project.aspx?id=2868

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]