המוסד קיים אירוע מיוחד לרגל 70 למדינה - חולקו צל״שים על מבצעים משמעותיים - 0404
המוסד קיים אירוע מיוחד לרגל 70 למדינה – חולקו צל״שים על מבצעים משמעותיים

המוסד קיים אירוע מיוחד לרגל 70 למדינה – חולקו צל״שים על מבצעים משמעותיים

המוסד למודיעין ולתפקידים מיוחדים קיים אתמול (א׳) אירוע מיוחד לציון 70 שנה למדינת ישראל, במסגרתו העניק ראש המוסד, יוסי כהן צל"שים על מבצעים משמעותיים ופורצי דרך. באירוע השתתפו ראשי מוסד לשעבר, מפקדים, לוחמים, עובדי המוסד וגימלאים.

ראש המוסד אמר כי המבצעים שזכו בצל"שים ממחישים שהמוסד נמצא בכל זירה ומפעיל קשת שלמה של יכולות מבצעיות, כישרונות ואמצעים ייחודיים. מבצעים אלה הביאו להישגים חשובים שתרמו משמעותית לחיזוק ביטחונה של מדינת ישראל.

ראש המוסד, יוסי כהן: "עלינו להצליח לעמוד באתגרים המורכבים הניצבים בפנינו. ההצטיינות צריכה להיות הנורמה שלנו והיא מתחייבת לנוכח האיומים. רק אם נצטיין – נצליח, רק אם נצטיין – ננצח.

עלינו לעשות את מה שאנחנו חייבים לעשות, את מה שמוטל עלינו: להילחם למען מדינת ישראל ועם ישראל, ולהמשיך לנצח. אני מצדיע מכאן לכל מפקדי ומפקדות המוסד ופקודינו היקרים כולם, בכל הדיסציפלינות, על ההישגים המצוינים והרוח הטובה. חג עצמאות שמח״.

מבזקיםלכל המבזקים

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com