אטרקציות לבר מצווה - 0404
+
אטרקציות לבר מצווה Depositphotos

אטרקציות לבר מצווה

הורים, הילד או הילדה מתקרבים לגל מצוות ואתם מחפשים אטרקציות לבר/בת מצווה? בשביל זה אנחנו כאן! על מנת שאירוע בר המצווה שלכם יהיה יוצא דופן וכזה שייזכר לדורות הבאים: מומלץ לקרוא כמה דוגמאות טובות לאטרקציות לבר או לבת מצווה.

אז אילו אטרקציות כדאיות במיוחד?

קונסולות משחקים – כדי שהילדים בבר המצווה יהיו עסוקים ולא ישתעממו באירוע, תוכלו תמיד לשכור קונסולות משחקים לבר המצווה. כיום באמצעות קונסולות שמופעלות על ידי שלט רחוק אך גם באמצעות כל הגוף, יכולים הילדים ליהנות ממשחקים מאתגרים כמו מרוצי מכוניות, תחרויות ריקודים, משחקי מלחמה ועוד. הקונסולות הופכות לאחת מהאטרקציות המרכזיות של הערב.

דוכני שוקולדים – גם דוכני שוקולדים הם אטרקציה נפלאה כאשר באמצעות דוכני מלאי כל טוב יכולים ילדים להכין להם שיפודי שוקולד, הם יכולים לבנות לעצמם עוגות קטנות בהתאמה אישית, ליהנות משלל מפלי שוקולד, ממכונת פופקורן באגף של המלוחים, כמו גם מגלגול של צמר גפן מתוק על מקל.

מעגלי תיפוף – עוד אטרקציה כיפית ומרקידה היא מעגלי מתופפים. באמצעות מעגלים מסוג זה שמלווים בשירה וריקודים, יכולים הילדים להתחבר לצד השבטי שלהם ולהתפרק בריקודים: ממש כמו פעם. המעגלים הם כאלה המונגשים לאורחים על ידי אמנים ונגנים מקצועיים שהופכים את הרחבה לחגיגה בלתי פוסקת!

תא צילום – אטרקציה נוספת מומלצת היא תא צילום אטרקטיבי או קיר צילום מעוצב אשר לידו אפשר להצטלם ממש כמו הסלבים המפורסמים ביותר. תא צילום עם רקעים שונים, או קיר צילום אטרקטיבי: יהוו חלק בלתי נפרד מהחגיגה.

בלונים לבר מצווה – בדומה לחתונות או אירועים אחרים בלונים הם אטרקציה שאף פעם לא נמאס ממנה והיא תמיד עושה שמח לאנשים גם בלב וגם בעיניים. אמני הבלונים יכולים להקנות פעילות נפלאה שבה הילדים הקטנים והגדולים נהנים מצורות מטורפות שמעצבים אמני הבלונים. עם זאת שימו לב כי הזמנה של בלונים לבר מצווה צריכה להיעשות בתאום מראשו שכן חשוב שתחליטו על הצבעים שאתם רוצים שהבלונים יהיו צבועים בהם.

ציורי פנים – אטרקציה נוספת שיכולה להפוך את הבר מצווה שלכם לאיכותית היא ציורי פנים. כיום שלל אמנים מציעים את השירות הזה לאירועים, תוך שבכך ניתן להמיס את הקרח ולדאוג כי כל אורח יוכל ליהנות מציור פנים יצירתי ומקורי שיראה נפלא בתמונות!

לפני שמסיימים: בחירת אולם אירועים

בניגוד לזמני העבר שחגגו בר מצווה בבית כנסת, כיום בר מצווה מתקיימת באולם וזה אירוע בפני עצמו. בשל כך ניתן לבחור לבר או בת המצווה מגוון חללים מותאמים אישית, מגני אירועים, מתחמי אירועים, כמו גם מועדונים לבר מצווה. כדי לבחור נכון את המקום שבו תחגגו את האירוע שלכם.

מומלץ לקרוא: מה צריך לקחת בחשבון כשמחפשים אולם אירועים.