"יצאת מרכבך במהירות, נטרלת את המחבל ומנעת אסון". מפקד המחוז הודה לאזרח שהציל חיים במישור אדומים - 0404
דוברות המשטרה

"יצאת מרכבך במהירות, נטרלת את המחבל ומנעת אסון". מפקד המחוז הודה לאזרח שהציל חיים במישור אדומים

לפני כשבוע אירע ניסיון דקירה, סמוך לתחנת הדלק במישור אדומים, מחבל שהגיע למקום שלף מברג והחל לרוץ לעבר אזרח בכוונה לדקור אותו.

אופק קאופמן, בן ה-31 חלף עם רכבו ומשפחתו במקום והבחין במתרחש, עצר את רכבו, רץ לכיוון המחבל ונטרל אותו.

היום (ראשון), במעמד טקס חגיגי ומרגש בו הוענקו דרגות ותעודות ל-28 קצינים ושוטרים מצטיינים של מחוז ש"י בחר מפקד המחוז, ניצב משה ברקת, להזמין את אופק ולהודות לו על נחישותו, ערנותו ואומץ ליבו.

מפקד המחוז: "יצאת מרכבך ללא שיהוי, פעלת במהירות תוך הפעלת שיקול דעת, נטרלת את המחבל ובכך מנעת אסון ופגיעה בחפים מפשע, מודה לך על אזרחות טובה שהצילה חיים".

דוברות המשטרה

במעמד טקס המצטיינים, שיבח מפקד המחוז את עשייתם של השוטרים והשוטרות: "אתם השכלתם להשתלב ולהתחבר לאקלים ולתנאים שהציבו מפקדיכם להצלחה ולהצטיינות. במגוון רחב של תחומים וכל זאת ברקמת החיים הרגישה, המורכבת והעדינה שהיא המציאות שלנו כאן במחוז המיוחד שלנו. בשנה החולפת פעלנו יחד ללא לאות למען אכיפת החוק והעלאת תחושת הביטחון של תושבי המחוז והובלנו יחד עשייה משמעותית. ניצבתם בכל מקום אליו נדרשתם, בכבישים, באירועי סדר, בימים ובלילות, בסופי שבוע ובחגים. ראינו גם תוצאות בדמות פרשיות מורכבות במגוון תחומים, מול תופעות פשיעה ולחימה בתאונות הדרכים".

דוברות המשטרה

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com