אלוף יואב (פולי) מרדכי לתושבי עזה: "חמאס מנצלת אתכם, במקום לעזור לעניים - הכסף הולך למנהרות טרור" - 0404
אלוף יואב (פולי) מרדכי לתושבי עזה: דוברות מתפ"ש

אלוף יואב (פולי) מרדכי לתושבי עזה: "חמאס מנצלת אתכם, במקום לעזור לעניים – הכסף הולך למנהרות טרור"

לאחר חשיפת נטרול המנהרה הבוקר (א'), פנה מתאם פעולות הממשלה ביו"ש, אלוף יואב (פולי) מרדכי לתושבי עזה דרך עמוד הפייסבוק של מתפ"ש בערבית: ״חמאס שמשקיע את כל כספיו בטרור במקום באנשים. אני רואה את הסבל של עניי עזה שזקוקים לכסף שהולך לטרור״.

״לא עוד מנהרה כמו זו שסיכלנו היום אראה לכם, אלא את מי שזקוק למיליוני הדולרים שמושקעים בטרור ובמנהרות. כבר תקופה ארוכה שאני עוקב אחרי הרשתות החברתיות בעזה ורואה אישית את הסבל של עניי עזה, שזקוקים לכסף שארגון הטרור חמאס משקיע בטרור.

לפני מספר שבועות ראיתי גבר מתייפח שאין לו במה להאכיל את בתו החולה וצורח היכן אבו אלעבד הניה? ראיתי משכיר כיסאות ששם עצמו מתחת לגלגלי רכב וזועק לרחמים לאחר שעיריית עזה גנבה ממנו את מקור הכנסתו היחיד, וראיתי לחרדתי נער צעיר שתלה עצמו בחדר מדרגות.

הסיבה היחידה לסבל הזה היא חמאס שמשקיע את כל כספיו בטרור במקום באנשים. כל אדם עם טיפת הגיון מבין שמי שמשקיע במוות ובטרור במקום בחברה, אין לו מקום תחת השמש, אלא בבית הדין לפשעי מלחמה! #חמאס מנצלת אתכם. #חמאס מסוכנת לעזה״.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com