ילדי משפחת זמורה פנו לשופטים שזיכו את המחבל: "תסתכלו לנו בעיניים, תבינו אותנו ותעשו צדק" - 0404
ילדי משפחת זמורה פנו לשופטים שזיכו את המחבל: “תסתכלו לנו בעיניים, תבינו אותנו ותעשו צדק” ידידיה זמורה, פייסבוק

ילדי משפחת זמורה פנו לשופטים שזיכו את המחבל: “תסתכלו לנו בעיניים, תבינו אותנו ותעשו צדק”

ילדי משפחת זמורה פנו לשופטים שזיכו את המחבל שניסה לרצוח את אם המשפחה בפיגוע בצומת גוש עציון וזאת בדרישה כי ישקלו את הנושא מחדש.

לאחר שכתב פוסט בעמוד הפייסבוק שלו בו הוא כותב “ניסו לרצוח את אמא שלי – מתבייש במדינה”, ופורסם כאן, בחדשות 0404, ידידה זמורה מעלה עוד פוסט קורע לב.

וכך נכתב: “אחיי הקטנים כתבו מכתב לשופטים שזיכו את המחבל שניסה לרצוח את אמא מאשמת ניסיון לרצח. שתפו בבקשה, אסור לנו לשתוק. לא בשבילנו אלא עבור כל הקרבנות הבאים, שאנו מתפללים שלא יהיו: לפני כשנתיים וחצי בט”ו בחשוון היינו אצל חברים. אבא קרא לנו מהר הביתה וכשהגענו סיפר לנו שאמא נפצעה בפיגוע.

הוא אמר לנו שאמא נפצעה קל ושהיא בסדר, חשבנו שהוא נוסע להביא אותה ושהם כבר חוזרים הביתה. לא ידענו שבשעה זו אמא מובהלת לחדר הניתוח עם סכין בגבה ובמצב קשה. במוצאי שבת שלאחר הפיגוע, אמא עוד הייתה מאושפזת בבית החולים ובאנו כל המשפחה עם סבתא וסבא לבקר את אמא בחדרה בבית החולים. כשהגענו לחדר פגשנו אמא אחרת משהכרנו עד היום. לא ידענו כמה חיינו ישתנו מרגע זה. 

בשבוע שעבר שמענו שהשופטים בבית המשפט של הצבא, שאמא ואבא חינכו אותנו לאהוב ולהתגייס אליו כשיגיע הזמן, החליטו שלא להאשים את המחבל שניסה לרצוח את אמא בניסיון לרצח אלא בחבלה חמורה. אנחנו מרגישים כעס כלפי פסק הדין של השופטים ושואלים את עצמנו: מה, הם לא יודעים באיזה מציאות אנחנו חיים?! בשבוע הקרוב נציין את יום הזיכרון לחללי צה”ל והנרצחים בטרור הערבי. בנס נציין את היום הזה ואת יום העצמאות יחד עם אמא ולא בלעדיה. 

ביום הזה אנו מבקשים מהשופטים כמה דברים: תסתכלו לנו בעיניים, תבינו אותנו ותעשו צדק. שירה בת ה-14 ואלקנה בן ה-12″.

ידידיה זמורה, פייסבוק

הגב

avatar
  Subscribe  
Notify of
אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com