ארדן לאיימן עודה: ״חברך אסד מותקף - אתה משתף פעולה עם האויב״ - 0404
ארדן לאיימן עודה: ״חברך אסד מותקף – אתה משתף פעולה עם האויב״ שלמה מור

ארדן לאיימן עודה: ״חברך אסד מותקף – אתה משתף פעולה עם האויב״

השר לביטחון הפנים ולנושאים אסטרטגיים גלעד ארדן תקף את יו”ר הרשימה המשותפת, ח”כ איימן עודה והבהיר כי הוא משתף פעולה עם האוייב.

ארדן: ״שבוע טוב חברים, ושבוע קצת פחות טוב לך, איימן עודה. אני מבין שאתה עובר ימים לא קלים: חברך אסד מותקף. העולם המערבי כולו מתאחד נגד משטר הרשע של אסד, במטרה למנוע ממנו, להשמיד ילדים בנשק כימי, אבל אתה עומד לצדו- איזו נאמנות מרשימה. מעניין איך מרגישים אנשי השמאל שהצביעו למפלגה של הרשימה המשותפת ואנשי התקשורת ששיווקו אותך, מרגע כניסתך לפוליטיקה, כמנהיג מתון, ממש התקווה החדשה של הפיוס.

אבל אתה לא היית מעולם מתון, איימן עודה, והיום גם אלו שבתמימותם תמכו בך מבינים זאת: בכנסת ישראל יושב אדם שמקבל משכורת ומשרד, אשר תומך בשליט האכזרי של סוריה, ובציר הרשע שמבקש להשמיד את ישראל. ומרגע זה כל חבר כנסת שמשתף איתך פעולה, כל ארגון שמתלקק ומזמין אותך לאיזה אירוע צריך להבין שאתה משתף פעולה עם האויב. לא פחות.

אל תפנה אלי כשאתה רואה אותי בכנסת, איימן עודה, כי לא תקבל תגובה. אתה אדם מתועב ואני עם מי שתומך בירי של נשק כימי על ילדים חפים מפשע- לא מוכן לדבר.

אם היתה לך טיפה של כבוד עצמי, היית מתפטר מהכנסת ועובר לשרת ולפעול למען חברייך במשטר הסורי הרצחני. ובשונה ממך, אני מקווה שהמתקפה מהלילה היא התחלה בלבד של מהלך שלא יפסק עד שהמסר יעבור: העולם מתנגד ויעצור את רצח העם בסוריה מלהמשיך. כלומר, העולם חוץ מחבר הכנסת, ההוא מישראל, מר איימן עודה״.

הגב

avatar
  Subscribe  
Notify of
אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com