לא יהיה כלום: הסירו דאגה - התקיפה בסוריה לא משפיעה על ישראל - 0404
לא יהיה כלום: הסירו דאגה – התקיפה בסוריה לא משפיעה על ישראל ויקיפדיה

לא יהיה כלום: הסירו דאגה – התקיפה בסוריה לא משפיעה על ישראל

כיפות ברזל, איומים איראניים, דיווחי סרק בקבוצות וואטסאפ והרשת החברתית וכן הפאניקה הקבועה של הישראלי הממוצע – כל אלה הביאו את ישראל לכמה ימים של ״עליית כוננות״.

כולנו צריכים להרגע. השורה התחתונה היא שלא יהיה כלום. התקיפה בסוריה אינה משפיעה כלל על הנעשה בישראל. סוריה לא תתקוף את ישראל, איראן לא תתקוף ולכל מאמיני הודעות הוואטסאפ – הסירו דאגה מליבכם – פוטין בחיים לא יתקוף.

לאף אחד במערכת הביטחון אין תחזית של מלחמה בגלל הנעשה בסוריה. הסיפור העזתי הרבה יותר חם מזה שבצפונה של ארצנו. הגבול הצפוני שקט יחסית ואירועים נקודתיים כמו תקיפות המיוחסות לחיל האוויר הנפלא שלנו – גם הם לא גרמו למשבר ביטחוני באזור.

אסד, לא יעז לירות טיל אחד לעבר ישראל. הדבר האחרון שהוא רוצה זו מכה ישראלית נרחבת בתוך דמשק וסיוע אמריקני לישראל בתקיפה הדדית קשה. הסרטון שיזם אסד בשבת בבוקר והציג אותו נכנס ברוגע למשרדו, הוא המסר העיקרי לכך שאינו מתרגש, לכאורה, מהתקיפה ובמילים אחרות – הוא ממשיך הלאה.

טילים לא יעופו לעבר ישראל כתוצאה מהתקיפה האמריקנית, בסיוע צרפת ובריטניה. סוריה לא תעז, איראן לא תעז.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com