מאות רצים במירוץ השומרון לזכר גלעד זר. דגן: "שמחים לראות רצים מכל רחבי הארץ בנופי השומרון היפים" - 0404
צילום: רועי חדי

מאות רצים במירוץ השומרון לזכר גלעד זר. דגן: "שמחים לראות רצים מכל רחבי הארץ בנופי השומרון היפים"

מעל 600 רצים מכל רחבי הארץ הגיעו היום למירוץ השומרון השביעי המתקיים מדי שנה על כביש גלעד לזכרו של גלעד זר. בין הרצים היו גם בני משפחת זר, מכינות, חיילי צהל, משפחות וקבוצות ריצה מקצועיות מכל רחבי הארץ.

מסלול המירוץ החל בחוות גלעד והמשיך לכיוון יצהר בתוך נופי הרים עוצרי נשימה.

המירוץ, אותו מקיימת כל שנה מחלקת הספורט של המועצה האזורית שומרון – כלל שלל מקצים. בין השאר מקצה 10 ק"מ, מקצה 5 ק״מ ומקצה אפרוחים של 300 מטר לילדים. המירוץ החל בהפנינג לכל המשפחה בשעות הבוקר המוקדמות.

יוסי דגן, ראש המועצה האזורית שומרון הזניק את המירוץ ואמר: "השומרון הוא נופים יפים, הוא אנשים יפים והוא גם ספורט לכולם. מירוץ השומרון השביעי אליו הגיעו השנה פי 2 יותר רצים משנים קודמות, מושך אליו רצים מכל רחבי הארץ. זה דבר משמח. הספורט הוא דבר שמחזק את ההתיישבות ומחזק את הקהילה ואנחנו נמשיך לעשות את המקסימום על מנת לקדם את הספורט בשומרון".

איתי זר, אחיו של גלעד זר הי"ד שהשתתף גם הוא במירוץ: "כמו כל שנה אנחנו שמחים שעם בוא האביב הרבה אנשים באים לרוץ איתנו בטבע ובמקומות שגלעד כל-כך אהב, זה מחזק את המשפחות ואת ההורים שלמרות שגלעד שלנו נרצח אנחנו ממשיכים להרבות חיים".

בסרטון: ראש המועצה על רקע צילום רחפן של המירוץ (צילום: יוני לב ארי).

רועי חדי

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com