לא מפחדים מדרך ארוכה: אליצור שומרון זכתה בגביע האיגוד ועלתה ליגה - 0404
לא מפחדים מדרך ארוכה: אליצור שומרון זכתה בגביע האיגוד ועלתה ליגה אורי ברכיה

לא מפחדים מדרך ארוכה: אליצור שומרון זכתה בגביע האיגוד ועלתה ליגה

השומרון על המפה: בגמר גביע ליגה ב׳ בכדורסל שהתקיים בכפר תפוח שבשומרון ניצחה אליצור שומרון את מכבי רמת גן: 72:64 וקטפה את גביע המדינה.

במשחק הראשון ניצחה אליצור שומרון ב 13 הפרש. ובמשחק הלילה ב 8 הפרש. לאחר רצף נצחונות עלתה הקבוצה הייצוגית של המועצה האזורית שומרון לליגה א'.

בין הנוכחים במשחק היו גם יוסי דגן ראש המועצה האזורית שומרון, דורון ג'מצי מכוכבי מכבי תל אביב וידיד קבוצת הכדורסל של השומרון, אלי עציון יו"ר אליצור, מאיר ברכיה מנהל מחלקת הספורט במתנ"ס שומרון ואוהדים רבים שהגיעו למרכז הספורט בכפר תפוח.

לאחר הנפת הגביע בירך ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן: "שמנו לנו למטרה לקדם את הכדורסל והספורט בשומרון, ובע"ה אנחנו רואים תוצאות. החלום הוא לראות את אליצור שומרון משחקת בליגת העל ושידורים חיים בטלויזיה של משחקי כדורסל של מכבי תל אביב נגד אליצור שומרון ב-5 אולמות הספורט הנבנים בשומרון ובע"ה נגיע לזה.

אנחנו שמחים לראות את הפירות הראשונים של המהלך הזה ונמשיך לפעול בכדי לחזק את הספורט בשומרון. השומרון על המפה: בבניה, בגדילה ועכשיו גם בספורט״.

אורי ברכיה

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com